Yamaszka Neos

Eaa tam wyśmiewają :stuck_out_tongue:
Ja mówię, że to malowanie podchodzi pod custom (custom … hmm… nie wiem weźcie mu to ktoś wytłumaczcie :P)

brak angielszczyzny boli


custom oznacza własny nietypowy , w żargonie forumowym najczęściej używany jako określenie tuningu skutera, np custom kibel by Jan Kowalski , czyli własny jedyny niepowtarzalny projekt

a tam wy się kurwa nie znacie mi się podoba to malowanie bo jest takie inne jak wszystkie i nie świeci się jak psu jajca a w tuningu własnie licza się swoje pomysly :shock:

RudY napisał:

custom

tuning optyczny po którym nie poznasz ze to akurat ten model tak po prostemu xD :D tak tak ze mna za felgi ;PP

janica94 napisał:

a tam wy się kurczę pieczone nie znacie mi się podoba to malowanie bo jest takie inne jak wszystkie i nie świeci się jak psu jajca a w tuningu własnie licza się swoje pomysly :shock:



ta malowanie olejną :lol:

wrona napisał:

brak angielszczyzny boli



tak troszeczkę :-D

[ Dodano: 12-01-2010, 20:21 ]

Danielson napisał:

felgi



już wysłałem ale musiałem 2 razy na pocztę jechać bo prąd im się skończył :lol:

krzysiek508 napisał:

bo prąd im się skończył

a prad się konczy ? xD
Spojrz na mojego RIP speeda to byl taki pseudo amatorski custom ale cos z customa tam pachnialo

a prad się konczy ? xD



pojechałem 1 raz... a na poczcie ciemno i głucho poszedłem na tylne wejscie i powiedzał mi listonosz, ze prądu ni mo. pojechałem za gozine i prąd był :mrgreen:

krzysiek508 napisał:

żebym wszystkich w domu zatruł??? :lol:


A kto powiedział ze masz to w domu robic :?: :?: Masz poprostu znalesc jakieś pomiećszczenie nagrzac tam i pomalowac :!:
A po malowaniu widzę ze na szybkiego było zrobione ale mogłes lepiej czarnym matem go na szybkiego prysnac i byoby o niebo lepiej niz teraz jest :-P

a po cholere się teraz ma męczyć jak za 2 max 3 miechy pewnie już będzie pewnie w okolicach 20stopni to pomaluje wtedy

Ej ja małowałem pierwszy raz pistoletem i wyszlo mi zajebiscie :slight_smile: PAtrz w moim temacie na biało małowałem. A Tobie to wyszlo jak poł dupy z za krzaka :smiley:

a huj przecie to będzie stunt skuczka :mrgreen:

krzysiek508

Zamiast stunt pały rób mega customa takiego najlepszego w PL !

Zamiast stunt pały rób mega customa takiego najlepszego w PL !

cos jak moj speed ;P

Danielson napisał:

cos jak moj speed ;P



o czym Ty gadaszł xD

Zamiast stunt pały rób mega customa takiego najlepszego w PL !



wole stunt :mrgreen: :mrgreen:

[ Dodano: 13-01-2010, 15:39 ]
zeby kasa była to się by cos dojebało ale taką?? naprawde wole stunt :-D

zeby kasa była to się by cos dojebało ale taką?? naprawde wole stunt :-D



a gibasz cosą

trochę gibałem ale od wiosny będzie ostry trening z norkiem :wink:

nie jest taki zły :smiley: jesteś z Lidzbarka blisko Działdowałmoże wpadniesz kiedyś :smiley:

A macie tam w Działowie miejscowe co by psy nie zajeżdżały??

[ Dodano: 13-01-2010, 18:33 ]
hamulce mi zamarzły :lol:

krzysiek508 napisał:

A macie tam w Działowie miejscowe co by psy nie zajeżdżały??

a pierdolita kurwa mac ja przed biedronka kiedys jezdzilem i huja ci zrobia na prywatnym parkingu xD