Yamaszka Neos

No jak masz pistolet podłacznony do kompresora to tam lejesz farbę jaką chcesz i “psika” tylko trza dobrze rozcięczyc.

to był sarkazm ;/

ba no jo :lol:

krzysiek508 napisał:

No jak masz pistolet podłacznony do kompresora to tam lejesz farbę jaką chcesz i "psika" tylko trza dobrze rozcięczyc.



tu bym mógł Cie trochę poduczyć pod dym względem :D
A co do sqta jakie osiagi na nim kręcisz :D ?

Kurwa jak ja mowilem ze sprezynki nic nie daja ?? :573: mowilem ci ze na sniegu ci nie da nic ruszanie jk dasz twardsze ;D.
MAfiozku a czemu jak mialem za twarde rolki to jak go postawilem na stupce to po chwili musialem go gonic ?? bo jak sa za ciezkie to na wolnych nawet rusza a jak w chuj lekkie to wyje i potme jedzie :smiley: tyle na ten temat :wink: olejna jest spoko. Pewnie z ta swoja wazelina ja rozcienczal dlatego tak dupowato wygląda :stuck_out_tongue: ale ogolnie z daleka nawet ok :wink:

chodziło Ci pewnie o za ciężkie rolki a nie twarde xD
no tak, jakaś tam różnica jest bo wiadomo że na ciężkich to pasek szybciej w góre na wariu pójdzie przez co zmieni się przełożenie i na podobnych obrotach sprzęgło może się i tak szybciej kręcić i szybciej łapać, ale jak się chce żeby skuter z wyższych ruszał nie ma sensu się bawić rolkami jeżeli ich waga jest odpowiednio dobrana, lepiej sprężynki na twardsze ;p
ja tam przy rolkach 3.5 a 5.7 nie zauważyłem jakiejś różnicy dużej u siebie ;p ale moj keefaj to i tak jakiś inny jest więc… ;p

Ja między 4gr a 3.5gr duza różnice zauwazylem…
Tak mafioz jest on trochę inny :PP
A i chodzilo mi o ciezkie nie o twarde;P snieg w gaciach źle dziala na myslenie :smiley:

Przecie ten neos bardziej skatowany niz mój rox :lol:

Ogólnie sporo roboty cię przy nim czeka :wink:

jestem za borkiem 2x nie ;D

Przecież to jest moja czacha :smiley: Tyle, że pomalowana… Nawet widzę, że te wloty to mają takie szerokie krawędzie jak moje :stuck_out_tongue: Daj fotkę z przodu.

Jasiu226, xD
Nic tu się ku.rwa nie ukryje !
KLAMALES !!!

nie kłamałem… :smiley:
jaki zal… :lol:
pytajcie się norka bo on widzał jak robiłem :wink:

krzysiek508 napisał:

pytajcie się norka bo on widzał jak robiłem ;-)

NOREK TEZ KLAMIE !!!!

Też mi się wydaje że to jasia czacha.

przestańcie wjeżdżać na chłopaka , niech da fotkę od przodu i będzie można porównać :smiley:

NIE !!! trzeba najezdzac ;D takie powitanie xD

Porównajcie sobie




Wstawiaj mniejsze zdjęcia.

sa inne te wloty ,

bad w ogóle inny

gumis-adam napisał:

Wstawiaj mniejsze zdjęcia.



No przydało by się :-D :-D

[ Dodano: 12-01-2010, 17:17 ]

sa inne te wloty ,


noras093 napisał:

bad w ogóle inny



no tez własnie kurwa

Pokaż od przoda to uwierzym :smiley: