~Yamaha TZR~ MateuszTZR~

dajcie se siana, już się chcecie kłócić, co ktoś nowy przyjdzie i się wmiarę zadomowi na forum, to zaraz wychodzi, bo oczywiście któryś z Was się musi od razu rzucać… :573: a potem się dziwicie że jednoslad upada… Co do TZR, ładne foty ;D…

Courte, a kto tu się kłucię :stuck_out_tongue: Kurczak ma kompleksy, ot co :stuck_out_tongue:

Kurczak, Yamaha jest jednak postrzegana jako lepsza marka niż Rieju i Derbi, taka prawda, musisz się z tym pogodzić.

A z tym że same TZR to nieprawda. W okolicy jakichś 20km widziałem może z 2 TZR poza moją.

I nie buchaj tak, bo Mateusz tylko szydere robił że inne to lipa, a Ty się tak rzucasz zaraz jakby Ci chciał matkę spalić :smiley:

no bo wkurza mnie ze to co macie to jest najlepsze i nie ma lepszych od waszych maszyn… a jest wiele innych i nawet lepszych :slight_smile:

Ale pod jakim względem lepszych? Bo wiem że to zależy od konkretnego gustu, ale jeśli mówimy o wyglądzie, to według mnie nie ma ładniejszej pięćdziesiątki od TZRki :wink:

no zalezy mi tzr się podobala ale zbrzydla mi :slight_smile: RS GPR jest o wiele ladniejsze Yamaha nie dba o 50 mogli by juz nowa bude wypuscic

Ale po co by mieli kasę wydawać na projekt skoro na starym trzepią lepiej niż inni z nowościamiż Patrz Aeroxa :stuck_out_tongue:

albo DT ;/… Nie no oni już przesadzają… Jak zrobią coś nowego to będą trzepać jeszcze więcej… Przecież DTka jest ta sama od 2003 chyba… tak samo TZR… A aerox to już kurwa jeszcze lata 90’te…

Dt nie ma już od 3 lat…

Courte napisał:

Jak zrobią coś nowego to będą trzepać jeszcze więcej


Chyba raczej nie. Bo Yamahy to i tak w hooy drogie sprzęty, a jakby wyszły nowe modele toby musiały być jeszcze droższe. W tej chwili TZR kosztuje ok. 14 koła, więc kto kupi jeszcze droższą pięćdziesiątkę? :-?

Damianho, ale stare budy by automatycznie spadly w cenie i by je wysprzedawali a nowe modele by byly po 14 :slight_smile:

Na pewno nie aż o tyle o ile byśmy sobie wszyscy życzyli :smiley:

O 2k ceny starszych modeli by poleciały :wink: Obecnie Tzr na tle innych 50ccm 2T wyglądem nie powalają, są przeciętne.

Kowal napisał:

Dt nie ma już od 3 lat...


bez urazy, ale mnie w ch o i irytujesz.. http://otomoto.pl/yamaha-dt-50-r-cross-enduro-okazja-2010-M2235176.html

Kowal pewnie się pomylił o 125 :stuck_out_tongue: Bo 125 już nima DeTek - a nie wiem czemu bo sprzęt zajebisty, a ile młodzieży tym jeździ w samej Polsce…

no bo wkurza mnie ze to co macie to jest najlepsze i nie ma lepszych od waszych maszyn


No a nie jest tak ? Przecież chwalisz to co masz bo przecież kupiłeś akurat ten model przez to, że CI się podoba więc go chwalisz … TO OCZYWISTE !

No chodziło mi o 125.

RudY, ja też nie wiedziałem dlaczego dt zastąpiono wr 125 w czterosuwie, ale po przesiadce z rski na dt już wiem. Po prostu dt jest na tyle słaba, że ten nowoczesny czterosów “daje radę”.
RS jest dużo mocniejsza.

Kowal napisał:

No chodziło mi o 125.



Kowal, zacznij myśleć :D


RudY napisał:

Bo 125 już nima DeTek - a nie wiem czemu bo sprzęt super-ekstra, a ile młodzieży tym jeździ w samej Polsce...



Jak to dlaczegoś Terroryzujące europroekologiczne normy emisji spalin :P

Emisja spalin swoją drogą a ludzi odstrasza też kupno 2T bo wiedzą ile będzie szło kasy na paliwo a 4T zawsze też ma jakaś moc no i małe spalanie każdy kto kupuje coś nowe patrzy na kosztu eksploatacji :stuck_out_tongue:

MateuszTZR napisał:

Emisja spalin swoją drogą a ludzi odstrasza też kupno 2T bo wiedzą ile będzie szło kasy na paliwo a 4T zawsze też ma jakaś moc no i małe spalanie każdy kto kupuje coś nowe patrzy na kosztu eksploatacji :-P



Nie każdy :P Chociaż pewnie z czasem to się zmieni z związku z galopującymi cenami paliwa.

Jakbym miał przeznaczyć prawie 20000zł na pierdziawkę nową, to raczej nie obchodziłoby mnie jej spalanie.