~Yamaha TZR~ MateuszTZR~

a to luz, mam czas xd

Wyczyściłem poskładałem no i foto :slight_smile:






Teraz trzeba czekać do WIOSNY.! :smiley:

trzymać ja jak najbardziej w serii , ale kurde pokusił bym się jednak o usunięcie błotnika ,

Właśnie nie wiem czy ciąć czy nie…
Bo jak bym uciął to wypadało by jakieś mniejsze migacze na tył wrzucić :wink:

a nie da się tego odkręcic poprostu ?? i za tablice daj szCZałeczki ( kierunki) :smiley:

Spróbuj kupić drugi błotnik i wtedy się baw :wink:

po cholere ?? szkoda hajss , upierdziel ten i tyle jak będzie ci się bardzo niepodobac to wtedy mozesz pomyśleć zeby kupić nowy ,

zostawiaj ori, nic nie obcinaj!! Łatwiej sprzedać a i wygląda dla mnie lepiej.

Nie sądziłem, że do tego dojdzie, ale… tutaj stwierdzam, że kondzio94 ma więcej racji od wrony :wink:

a ja wiedziałem ze wkońcu znajdzie się fanatyk 100% oryginału , to że tablica jest po dlampą to nie świadczy ze juz był tuning katy itp , nawet lajki tak na to nie patrzą …
przy sprzedaży to nawet łądniej wygląda tak bardzie “sportowo” :slight_smile:

ja powiem tak, jakbym miał te moto to bym od razu ucinał, ale to decyzja właściciela jest :stuck_out_tongue:
niech się zastanowi nad tym :smiley:

wrona, zauważ, że takie sprzęty kupują dzieci(bez urazy młodzieży :P), a płacą za nie rodzice i jeżeli jest wyższy stopien oryginalności, to taki rodzic będzie bardziej przekonany do kupna takiego sprzętu swojemu dzieciakowi.

Ile ludzi, tyle opinii i szczegółów na które zwracają uwagę.

Ostatnio był wielki zastój jakoś tutaj u mnie więc teraz te najważniejsze info TZR jest na allegro.

A Tutaj jakieś fotki :wink:




Szkoda się rozstawać ale zapisałem się na A1, 18kwietnia zaczynam kurs :slight_smile:

[ Dodano: 22-04-2012, 21:28 ]
I tak gówno co tu się działo wiec krótko. TZR sprzedana.