Yamaha neos vs. Router sport 50s co wybrać?

Moim zdaniem jeżeli będzie Cię stać na eksploatacje Yamahy na markowych częściach (wszelkie wymiany) to ją bierz, jak masz potem zmieniać na chińskie zamienniki wątpliwej jakości to nie ma sensu przy dłuższym użytkowaniu.

Ja to bym wolał tą yamahe, jak zainwestuje się, to pojeździ.

Generalnie gy6 jest super konstrukcją, ale nie w wykonaniu chińskich nie firmowych fabryk.

ja właśnie też tak miałem albo yamaha areox za 3000 zł albo router sport 50s (2012) za 2800 zł. Długo myślałem ale wybrałem routera ponieważ był nowy, a yamaha byłą używana ale sprzedawał ją mój kolega więc by mi szedł z ceną. Teraz ma on Simsona i jak widzę jak go katuje to myślę że dobrze wybrałem nie kupować tego areox`a ,ale odblokowałem chińczyka i śmiga 70 km/h jeszcze kupiłem moduł zapłonowy naraku i go wymieniam gdy się ociepli do tego nie mam blokady na gaźniku i filtrze powietrza ale musiałem wymieniać dysze bo była za małą do tego jeszcze większy filtr paliwa o większej przepustowości paliwa.

bartek721 napisał:

ja właśnie też tak miałem albo yamaha areox za 3000 zł albo router sport 50s (2012) za 2800 zł. Długo myślałem ale wybrałem routera ponieważ był nowy, a yamaha byłą używana ale sprzedawał ją mój kolega więc by mi szedł z ceną. Teraz ma on Simsona i jak widzę jak go katuje to myślę że dobrze wybrałem nie kupować tego areox`a ,ale odblokowałem chińczyka i śmiga 70 km/h jeszcze kupiłem moduł zapłonowy naraku i go wymieniam gdy się ociepli do tego nie mam blokady na gaźniku i filtrze powietrza ale musiałem wymieniać dysze bo była za małą do tego jeszcze większy filtr paliwa o większej przepustowości paliwa.

Fajnie się odkopuje tematy z przed kilku miesięcy?

Semir napisał:

bartek721 napisał:
ja właśnie też tak miałem albo yamaha areox za 3000 zł albo router sport 50s (2012) za 2800 zł. Długo myślałem ale wybrałem routera ponieważ był nowy, a yamaha byłą używana ale sprzedawał ją mój kolega więc by mi szedł z ceną. Teraz ma on Simsona i jak widzę jak go katuje to myślę że dobrze wybrałem nie kupować tego areox`a ,ale odblokowałem chińczyka i śmiga 70 km/h jeszcze kupiłem moduł zapłonowy naraku i go wymieniam gdy się ociepli do tego nie mam blokady na gaźniku i filtrze powietrza ale musiałem wymieniać dysze bo była za małą do tego jeszcze większy filtr paliwa o większej przepustowości paliwa.

Fajnie się odkopuje tematy z przed kilku miesięcy?

No a jak ;3 Bans i lans.

Miałem nowego chinczyka i co ? Masakra !!!!!po 50 kilometrach wyciek paliwa,problemy z odpalaniem,spadek mocy.Teraz przymierzam się do peugeota vivacity.Fakt nie mam pewnego źródła ale na 80 procent nie kupie chinola !