Yamaha BWS / Bbobek

Dobrze jest :wink:

bez rejestracji będzie lepiej bo i tak nie możesz nim latać

ale po cholere mam ją sciągać jak bede musiał ja załozyc , jak bede wyjeżdzał na droge , sprubuje jescze wykombinować mniejszą tablice , ale ponoć policja tych mniejszych się czepia ;/

ja pierddole szkoda ze ten wydech jest tak zniszczony bo te gładkie fragmenty się tak fajnie łatwo poleruje , i jest bardzo fajny efekt , , juz po samych papierach wygląda prawie jak pokrywa ,a co by było jak bym miał maszyny z polski … na fleszu widać najmnijesza ryske ale wrealu juz ten fragment mam prawie efket lustra , jak się kurwa łatwo i fajnie poleruje …



ten wydech wygląda jak by jakis zmutoway homik go obgryzał takie ma wrzery od rdzy …

a no ładnie ładnie… poleruj go całego !

tylko własnie się nie da jest tak powgryzany , że musiał bym go zeszlifowac o pare mm

jak by ten wydech mógł ślicznie wyglądać , jak by nie był tak zjedzony przez rdze , mam nadzieje że chrom pokryje te dziórska bo wydech wygląda jak by wpieprzały go chomiki…

Podobno do chromu wszystko idealnie ma być równe bo będzie to wszystko widać :slight_smile:

tak dowiadywałem się co i jak , spolerowanie 40 funtów , sam chrom 20 ;/

moze w weekend bede miał maszyne z druciakiem to to wyprowadze , ale nie wiem czy da rade , zobaczymy

dziś polakierowałem listwe , miałem co do niej inne plany ale …

Coś się zmieńiło poza otoczeniem? :mrgreen:

ta ale na gorsze , składam go jzu pod przegląd ma załozony licznik , lampe z tyłu tą kosc tylko estetyczniej trochę niz w serii bez tego stelaża , i na lepsze to tylko wydeh , kupiłem druciak i trochę się z nim pobawiłem ale nie ma prawie różnicy :slight_smile:

sorry za jakos foty

zrobiłem naklejki które nawet z bliska nie zalatują wiochą :slight_smile: matka z roboty przyniosła taki papier na którym drukuja naklejki na butelki itp , jedyne co muszę zrobić żeby ładnie wyglądało to równiutko wyciąć , planuje cały ten plastik przed kolanami dajw naklejki , ale nie zasadzie sticker bomb że jedna na drugiej tylko będzie widać czarne :slight_smile:


wplety typu fox shift iicon itp

ładnie naprawdę… A w PL można kupić taki papier?

ciężko powiedzieć :slight_smile: ale pewnie ta , tzn nie są to arkusze A4 to są takie piaery wielkosci , około 10cm x 8cm , ale daje rade :slight_smile: sprubuje pobawici się trochę z logiem żeby uzyskać lepsza jakośc i bede robił naklejkczki forumowe , po złotówce za sztuke , przyjade do PL i jak beda jacys chcetni to porozsyłam :slight_smile:

ja jestem chętny xD…

coś chyba dozwnik się rozregulował :slight_smile:
bo kopci co raz bardziej , nie odłączam bo to jest seryjna 50 cc której naprawde niewiele brakuje do zatarcia :)ale tak czy siak chyba go odłącze i bede robił mieszanke sam bo jescze mi przeglądu nie przejdzie … ;/

to nie foto jest takie wyblakłe tylko taka chmura się zrobiła





i nakeljeczki będzie ich więcej ale szukam jakis fajnych wzorków :slight_smile:
te białe lewej wywale ale strasznie cieżko się je skubie




edit

a nie patrzcie na liczniki na kierze itp , powoli robie go pod przegląd :slight_smile:

tak wiem ppp ale mam ciekawego pomysła , powiedzcie co o tym sądzicie ?

kierownnice dać kompletnie prostą ( coś na tej zasadzie tylko szerszą i solidniejszą http://allegro.pl/kierownica-zoom-prosta-srebrna-profil-i1643869556.html )

i wstawić ową kiere w wieżyczki od slidera nkd.

do tego seryjne felgi dać w chrom , z przodu bemben pomalować pod kolor plastików.

i oczywiscie na kierze będzie licznik od f12 i kobmunuje do niego też jakas chromowaną obudowe :slight_smile:

CO O TYM WSZYSTKIM MYŚLICIE

ta kierownica będzie wyglądała komicznie :smiley: