Yamaha Aerox używka

mhm a jeżeli będe chciał ten wydech do 50cm to bedzie pasować ?

bedzie - nawet rura od odkurzacza bedzie pasować ale też nie bedzie dobrze działać. wydasz sporo kasy a bardziej sobie zaszkodzisz niż poprawisz.
do serii są słabsze wydechy - tecnigas next-r albo q-tre, leovince TT, prostsze modele arrow ,yasuni

Mhm to jaki wydech polecacie ? na 49/50 cm ? (już porządny jakiś :P)) ?

mhm czyli wszystkie wydechy z yasuni będą dobrze chodzić ?

wyżej czytaj

a gdzie ja napisałem że WSZYSTKIE? są wydechy klasy sport, midrace, high end, big bore. ty potrzebujesz czegoś max z klasy sport
http://www.scooterkingz.pl/sklep/wydechy/sportowe?sort=price

oo to super jak będzie dobrze chodzić z yasuni bo z wyglądu podoba mi się :) a jeżeli w ogloszeniu z wydechu piszę do jakich modeli pasuje i tam pisze Yamaha Aerox 50 to jak mam 49 to będzie pasować ? (przepraszam za takie ale nie chce marnować pieniędzy)

ty czytasz coś innego niż ja piszę. niesamowite to jest
wydech pasuje do konkretnych typów silników - są wydechy do piaggio, są do minerelli, są do hond. są do silników z poziomym cylindrem są z do takich z pionowym. i to jest kwestia dopasowania do cylindra. a potem jeszcze dochodzi sprawa dopasowania wieszaków wydechy do typu skutera.
trzeba trochę zgłebić temat żeby samemu wybrać wydech - albo wybrać dedykowany z katalogu do tego modelu

49 / 50 to jest to samo ? ... Jak może to być to samo

chopie,, mówi się 50-tki bo nikt nie bedzie wnikał czy to 48cc czy 49,3cc. Ustawa je ogranicza do 50cm i tak sie je nazywa.

mhm no i teraz już łapie o co chodzi dziękuje bardzo jak coś jeszcze będę chciał wiedzieć to odświeżę temat

ależ nie trzeba :D

a jeżeli będę chciał wymienić rolki na lżejsze żeby był dobrze zrywny to będę musiał coś wymienić innego żeby dopasować rolki ?

http://forum.mieloch.pl/regulacja-napedu-co-i-jak-t43204.html

Panie kup wpierw piździka a potem się martw co trzeba regulować i zmienić może się okazać że trafisz już że sportowym wydechem albo jakimś 70ccm i wtedy też coś innego montujesz

Hahaha, dokladnie...

Laczek, szkoda, ze to juz pisales, ale nikt Ci nie dal odpowiedzi to teraz tu piszesz, marny troll :/

grzesieq napisał:

Laczek, szkoda, ze to juz pisales, ale nikt Ci nie dal odpowiedzi to teraz tu piszesz, marny troll :/

nie karm go.
nie zwracaj sie do niego. Nie polemizuj. Po prostu NIE ZAUWAŻAJ. Jedyne czego on chce to być zauważonym i wywołać jakąkolwiek reakcje.
Nawet jak trolowi piszesz że jest trolem to już mu styka.
Swoją drogą moderator powinien sie przejechac raz a dobrze po takich nickach zamiast ograniczac sie do kasowania pojedynczych postów. Ta metoda nie działa.

Dzej, jak z twoja sytuacja, Roxik już wypatrzony czy nadal szukasz?