Yamaha Aerox - tuning do 6000 zł !

tzr50 napisał:

Z całym szacunkiem dla ciebie ale myślę ,że prędkość blisko 140 km/h na skuterze tej wielkości to samobójstwo.Wiem co mówie bo sam mam peugeota speedfighta z tuningiem poziomu midrace i najwięcej jechałem 110 km/h na połowie pełnej manetki i już bałem się więcej. Wracając do tematu to polecam części stage 6 bardzo dobre wykonanie i duża moc . Ten setup powinien być wystarczający:-Cylinder Stage6 R/T MK I
-FILTR STOŻEK Stage6 Double Laye MAŁY
-Wał korbowy Top Racing Evolution NG
-Łozysko igiełkowe Stage6
-Łożyska wału Stage6 R/T
-Boost Bottle – gaz box Stage6
-Gaźnik kit Stage6 R/T VHST 28mm link do aukcji http://www.scooterkingz.pl/gaznik-kit-stage6-rt-vhst
-Wariator Kit Oversize Stage6 R/T
-Dzwon sprzęgła Stage6 R/T
-Sprzęgło Stage6 Torque Control MKII
-Wydech Yasuni C21
Masz jakiegoś kumatego mechanika który będzie ci to składał??????

Ile za taki tuning mniej więcej wyjdzie ? I tak mam mechanika w rodzinie to jakos poskłada bo sie pytałem :)

Możesz mu paliwo lotnicze jeszcze lać to i Ci nawet te 150 pojdzie na lajcie ;)

Jezu też mam 14l prawie 15 i mi 70-75 starcza a jak przewruciłem się przy 45km to tydzień leżałem , a jak pierdolniesz przy 140km to nie będzie czego zbierać . jak chcesz imponować to kup se helikopter i se lataj.

Chłopcze... chyba nie zdajesz sobie sprawy co by ci się stało przy prędkości 100 km/h a nie mówiąc już o 130.Jeszcze dodam że przy takiej prędkości powodował byś zagrożenie nie tylko dla siebie ale dla ludzi wokół.Nie kieruje się stereotypami ale nikt mi nie powie że 14 latek jest rozważnym człowiek... Tak czy inaczej po co ładować kase w skuter.Kup sobie jakąś 250 bo i tak po tuningu będziesz oficjalnie jeździł nielegalnie ;)

Ja przy 30km/h miałam wypadek (Czołówa) i przez tydzien chodzic nie moglem

no tak jest jak się ludziom w głowach poprzewracało od kasy

najpierw kup sobie rozum pomyśl co sie stanie jeśli bedziesz musiał nagle zahamować przy 100km/h skutery na maja ABS-ów koło sie bardzo szybko blokuje stwarzasz bardzo duże zagrożenie dla innych uczestników ruchu

Jeżeli robisz mechanikem to jeszcze pomysl o jakimś konkretnym zawieszeniu oraz o układzie hamowania. Taka prędkość to nie są żarty.

Ludzie ja was sie spytałem o tuning a nie zebyscie mi wygłaszali przemówinia o ryzyku. Wiem jak to jest wyjebac przy 85 km. Nie dawno miałem wypadek na peugeot speedfight bo mi babka percedesem zajechała droge ;//

Ciesz sie ze przy 140 ci nie zajechala

Ja na twoim miejscu dobrałbym takie części jechał max 110 a i tak za dużo na polskie drogi ale żeby był mocny i miał przyśpieszenie jak rakieta:)

Kup sobie Hondę NSR zarejestrowaną na motorower. Mniej zabawy, lepsza frajda.

auto sb kup