Wybór pojazdu

Fajna zabaweczka, ale nie na polskie drogi i korki;p

Przerażają mnie te nowości :-) Leszku a ten twój skuter jest odblokowany? A co do wagi to u mnie zero problemu ważę raptem 63 kilo xD

Chyba że źle zrozumiałem i odblokowanie można już przypisać jako tuning??

Vektor wrote:

Przerażają mnie te nowości :-) Leszku a ten twój skuter jest odblokowany? A co do wagi to u mnie zero problemu ważę raptem 63 kilo xD

Tak, jest odblokowany. Hmmm nie wiem czy można to uznać jako tuning. Chyba tak:D

A co z docieraniem?? Widać jesteś doświadczony w tych sprawach więc może coś doradzisz? Lekka jazda czy jednak dać po "garach" ??

I jak jest z tym modelem agility 50 bo albo źle widzę ale sa 2 wersje tego skuterka?? Chodzi mi dokładnie o kanapę.

Vektor wrote:

A co z docieraniem?? Widać jesteś doświadczony w tych sprawach więc może coś doradzisz? Lekka jazda czy jednak dać po "garach" ??

http://www.skuterowo.com/nowy-skuter-jak-go-dotrzec/
kilka dni temu napisałem artykuł na ten temat. Instrukcje często przesadzają. W przypadku 4t po 300 km i wymianie oleju można już normalnie jeździć, bez tabelek i wykazów maksymalnych prędkości. W instrukcjach pisze się przesadnie, aby przestrzec debili i ludzi nie mających zielonego pojęcia o działaniu nowego silnika. Pamiętaj, najważniejsze pierwsze 30 km. Potem spokojnie do 300, wymiana oleju, potem już normalna, spokojna jazda. Co do agilki, to są dwie wersje z dwuczłonową kanapą i bez;)

Jesteś może pracownikiem tego sklepu Kymco?? Jeżeli tak to czy mogę go ewentualnie zakupić za twoim pośrednictwem?:)

Ostatnia wiadomośc, jak dla mnie Miazga;D za chwile wszyscy będą Leszka uważać za przedstawiciela Kymco;p

^^ Leszku a ja chce zniżki w salonie ^^

Btw. Czemu nie polecasz tuningu 4T?

beribazoo a jaki tuning byś proponował?

Nie znam się więc żadnego nie zaproponuje, ale na chłopski rozum wymiana cylindra, wariatora i tłumika powinna dać jakiś efekt. Natomiast nie mam zielonego pojęcia o charakterystyce silnika 1 tłokowego.

Napewno to coś da , tylko czy koszta będą współmierne do efektów- bardziej podatne na tuning mechaniczny są silniki 2T, według mnie.
Po za tym, ma się kończyć era odblokowanych motorowerów- plany rządu- kontrole, hamownie, przeglądy.

Hmm, Polak i tak coś wymyśli.