Wiejski Tuning w skuterach i moto :D

wrona napisał:

jeden ma dusze stunt dziwki , a drugi customową

to pierwsze to poprostu prywatna dziwka do ujeżdżania , nie musi być piękna aby czysta

Wrona, ty se laskę znajdź... Bo ciągle tylko piszesz o dziwkach itp... :P

no ma tam przecież jakąś HOT 14 :smiley:

napisałem tak ze :smiley: podoba mi się hot 14 ale to było takie wiecie , ja se zdaje z tego sprawe:D ale w klasie mam fajna taka 17 :smiley: tylko kurde jak przyjdzie co do czego to mi się jezyk plącze i zawsze robię z siebie downa :smiley:

RudY napisał:

No bo oni zrobili jeden skuter ładnie ... i teraz myślą, że z innymi też im tak łatwo pójdzie ;[
Po prostu myślą, że są fajni :D



Ja jestem fajny przeciesz mam BWS'a!!! :lol:

btw: moj kilej byl ladny jakis tydzien puzniej jakos się sam rozjebal :-) Ja jestem taki ze nic nie szanują nie stety xD

wrona napisał:

kurde jak przyjdzie co do czego to mi się jezyk plącze i zawsze robię z siebie downa :D


Po polsku czy angielsku ? Bo jak PL to Cię wyśmiećję :D

Poćwicz przed lustrem :D Albo se odpal jej zdjęcie i gadaj Xd

RudY napisał:

PL

No koleś … masz +50 punktów do podrywu :smiley:
Jesteś w Anglii … I chodzisz do szkoły z jakąś fajną laską, która jest Polką … W ANGLII !
Na pewno woli bardziej Polaka niż Angola :smiley:

Zapytaj się czy zasysa czy połyka =Pp
No ale RudY dobrze mówi… :stuck_out_tongue:
A o plątaniu się języka i mówięnia bzdet przy lasce hmm… skąd ja to znam :lol:

RudY napisał:

Na pewno woli bardziej Polaka niż Angola



ale tu jest duzo polaków zakłądam temat o babeczkach bo się widzę to rozwija a tutaj wracamy do wsi na kołach


każdy kolejny ot będzie nagradzany warnem


:smiley:

co chcesz od tego ładnego wydeszku , przecież im większy tym lepszy , a to że przeciąga go na prawo i haczy przy każdej miniaturowej dziurce to jest nie ważne :smiley:

i jeszcze ta stylowa antenka :smiley:

Zajebisty ja bym mogl takim jezdzic :smiley:

ciekawe jaki ma dźwięk na tym.

jeszcze atrapę drugie wydechu dać z drugiej strony i robić taką wioskę przez miasto :smiley:

TO BY BYŁA FURORA !!! :d

Hah i ten siatex przy chwytaku :smiley:

Rura od odkurzacza the best! :smiley:

Dywersant napisał:

Rura od odkurzacza the best! :D



a nie od kibla ?? :-P


hehe... najlepsza antenka :-D

się śmiećjecie… mam kolegę który ma typowego chinola 4T i cały jest w neonach i do tego ma antenę 2m i SB Radio :mrgreen:

mój kolega zamiast chwytaka powietrza przykręcił tą rure od kibla wygiętą pod kontem 90st xD
a na tłumiku seryjnym chińskim (keeway ry-8) czymś czarnym napisał hebo … xD

nie skomentowałem mu tego. albo z seryjnej kierownicy pościągał owiewki i zostawił same te prenty bez plastiku wszystko oryginał tlyko plastiki pościągał i mówi że kiere bmx sobie zrobił xD

dzieciak neo xD
A powracając jeszcze do tego mojego kumpla to założył on też jakąś końcówkę bardzo dużą od auta… tzn. przyspawał ją … a niby że daj mu głosu to poluzował śrubki przy cylku kretyn :mrgreen: