wasze VT chwalcie sie :)

tak teraz na to patrze i jeżeli myślisz ze będę wklejać tło w każdą zasraną szprychę to nie masz na co liczyć ale troszkę to zaraz poprawie

gdyby nie ta wiesniacka kiera to bym powiedzial ze zaje biscie :wink:

Yyy wrona nie dokończyłeś projektu DT SM :[

Przed

Pooooooo

KIerownice ktoś mi z forum robil ale nie pamietam kto xD

Zrób jeszcze wydech, i będzie ekstra

KIerownice ktoś mi z forum robil ale nie pamietam kto xD


Jak to nie pamiętasz ktoś! :evil:

Grabisz sobie, oj grabisz...

takiego matrixa bym chciał :slight_smile:



w tło mi się nie chciało bawić a kolory jakieś takie sztuczne pomimo tego że zmieniałem tylko kanapę i tunel , i w realu zerwał bym resztę naklejek , oraz dał kiermane , tutaj żadnej pasującej ie mogłem znaleźć :slight_smile:

zerwać naklejki w photoshopie można :stuck_out_tongue_winking_eye: co do VS to kolory mi się nie podobają a poza tym ok ;p

Mafioz napisał:

zerwać naklejki w photoshopie można



wiem że można bo zobacz ze kilku nie ma ale nie chciało mi się reszty :)

panie Damianho, jak pan taki kozak to zrób pan tak żeby wyglądało realistyczniej :slight_smile:

to miał być lowrider ale kiepsko coś wyszło



edit

to był pierwotniak

tło olałem , bo jak pomyślałem że mam je wklejać w każda szparę w amorze , w felgi i dziury w tarczy , to mi się odechciało :slight_smile:

Wroński, dopiero teraz zauważyłem tego Twojego lołrajdera.
Masz, robione dosłownie 5 minut:


Prosty zabieg a o ile bardziej realistycznie :stuck_out_tongue:

coś fotka nie działa i jescze powiedz co to za prosty zabieg pod warunkiem ze robisz tow gimpie :slight_smile:

Wystarczy zmniejszyć jasność, bo do nocnego tła dałeś oświetlony dziennym światłem samochód. No i zrobić cień pod autem :slight_smile:
Jeszcze by się tam przydał ktoś w środku, bo z reguły lowridery same nie skaczą :stuck_out_tongue:

Damianho napisał:

lowridery same nie skaczą



a włąsnie bardzo często są robione na pilota :)

wrona napisał:

a włąsnie bardzo często są robione na pilota :)


No to gdzie kabel ? :D

bluetooth durniu!!

wrona napisał:

bluetooth durniu!!



srutuf :P radiowo debilu! Blutuf to za słabe gófno do tego :P

wiem to było tak ironicznie powiedziane bo kabla mi się nie chciało robić bo by to zepsuł

i takie pytanie Damianho , przyciemnić to nie problem , ale jak zrobić taki właśnie ładny cień

i jak w BWS’ie zrobić slicki , bo próbowałem, smużeniem i nie , z desperacji spróbowałem rozmywaniem ale też nie wyszło