Vitality 2T - paliwo w filtrze powietrza

Pietro nie przekonuj mnie że w Rosji jest swoboda gospodarcza i państwo w nią nie ingeruje.

Przykład cen pierwszy z brzegu cena nowej Acury (czyli Honda Accord) to prawie 30 tys dolarów. Co do zarobków to tak jak w Polsce, jest brana średnia a nie mediana i taki Bill Gates czy gościu od Facebooka i jemu podobni skutecznie "podnoszą" zarobki przeciętnego amerykanina.
http://www.acura.com/TSXLanding.aspx

Niby cena atrakcyjna ale wystarczy najechać na cenę i naszym oczom ukazuje się to:

Cena nie zawiera podatków, opłat kwalifikowanych i manipulacyjnych i jest ceną SUGEROWANĄ.

Pewnie mieszkańcy krajów rozwijających oglądają nasze reklamy i też się podniecają jak widzę że nowy Ford Mondeo już od 30 tys zł ale nie doczytali że w kredycie 40/60 i tak naprawdę 60% czeka dalej na zapłatę.

Kuzynka mojej bratowej mieszka na stałe w USA, jej maż (polak), wozi busem dzieci "specjalnej troski" i zarabia 6000USD miesięcznie. Tak, że wiadomości mam z dobrego źródła.
Ceny aut niemieckich, są o połowę tańsze, z pełnym wyposażeniem, natomiast japońskie niektóre marki 3 krotnie tańsze i nie jak Suawek pisze w kredycie 40/60.

No nie chcę się licytować ale zaintrygowałeś mnie tym co piszesz i szukam po stronach amerykańskich np. Mercedesa i tam cena klasy C prawie 100 tyś w przeliczeniu a w Polsce 120 tys. dlatego nie chce mi się wierzyć że w USA kupisz auto taniej 3-krotnie czy chociażby 2-krotnie.

Co do zarobków to faktycznie, zerknąłem do bazy danych i w transporcie i usługach zarobki przeciętnego amerykanina to 16 dol. co daje jakieś 7600 zł. Ile po odliczeniu podatków, nie mam pojęcia.

Suawek, najnowszy model Mitsubishi z silnikiem elektrycznym, (nie hybrydowym), w USA wychodzi na nasze 50 tyś zł.-(z małym haczykiem), u nas 3 razy więcej. Niemcy sprzedają w USA SUV-y Mercedesa, taniej o 50%, analogicznie może być z innymi kategoriami aut. Jakby nie patrzeć, i tak mają taniej od nas, nie biorąc pod uwagę naszych małych zarobków, wtedy proporcja byłaby jeszcze większa.