Tuningujemy toroska :D

tyl maxi na dol ?
11 to takie srednie jednak na kolach 10 cali to malo jak dla mnie
zmien ten zafajdany modul moze byc programowalnie zblokowany
i stary temat klotni wydech mojemu dobrenu koledze po przerobieniu wydechu w city line z 55 jezdzi 60 -65 zalezy od wiatru

tyl maxi na dol ?
11 to takie srednie jednak na kolach 10 cali to malo jak dla mnie
zmien ten zafajdany modul moze byc programowalnie zblokowany
i stary temat klotni wydech mojemu dobrenu koledze po przerobieniu wydechu w city line z 55 jezdzi 60 -65 zalezy od wiatru
nic tam nie bylo robione innego a i ograniczenie podnoszenia przepustnicy,bylo zdjete wiec jak na serie i jego wage 90kg to jedzie mu bardzo dobrze - dodam modul fabryczny

Na gaźniku nie mam żadnych blokad - sprawdzone
Kabelek odpięty
W wariatorze nie ma pierścionków itp, pasek wchodzi maksymalnie wysoko.
Została blokada w filtrze powietrza, ale po jej zdjęciu bym musiał bawić się z dyszami w gaźniku i zacznie więcej chlać benzyny.

Tłumika nawet nie wiem jak mam przerobić. Zwykły najprostszy tłumik mam bez żadnych zawirowań itp.

jezeli zeby jechac szybciej 5-8 na godzine nie bedziesz trzymal gazu na maxa nie spali ci wiecej i zeby bylo ciekawiej na mniejszym gazie bedzie lepiej bez korekty w gazniku - w tym city line to tez bylo wyjete gumowa rura :)
ps.jak masz spawarke odetnij z tylu na obwodzie miejsce laczenia
koncowki z reszta rury tlumika
jak rozlaczysz zrozumiesz o co mi chodzilo tyle ci powiem ze spaliny x3 kraza zanim wyjda z tlumika na zewnatrz

Dzisiaj udało mi się pokonać magiczne 60km/h na nawigacji. I wiecie myślę, że to jest uzależnione od wiatru i od pogody.
Myślicie, że jeżeli on ma 590 km(już) to on do tysiaka jeszcze się wyrobi z tą prędkością i będzie szybciej "latał"?

a był już regulowany tz. czy robiłeś pierwszy serwisowy przegląd ? o ile pamiętam to przy pierwszym regulują zawory i gaźnik - to może mieć wpływ .

tłumik prawie nic nie blokuje , zrobiłem kilka km bez tłumika - jechało się tak samo za to hałas nie do zniesienia był :D jak wyjąłem tą zwężkę z filtra to skuter się dławił i nie jechał więcej jak 20km/h dlatego nie radzę jej wyjmować

Wiem, żeby nie wyjmować zwężki, gdyż w starym pojeździe wyjąłem ją i po paru dniach przyszedł muł na 10km/h, i oświeciło mnie aby to włożyć, i nagle problem się rozwiązał.
Przy 300 km wymienione zostały oleje, gaźnik wyregulowany, a później jeszcze świece wymieniłem na irydową.

w takim razie daj mu trochę czasu i od czasu do czasu w dupę , widocznie musi swoje przejechać.