TUMIK, CIEKNĄCY OLEJ

Tak z tym olejem też jest bardzo możliwe bo mam chyba za dużo. Ale to przepalone miejsce jest winne tak z tego jest ten wyciek.

Tak z tym olejem też jest bardzo możliwe bo mam chyba za dużo. Ale to przepalone miejsce jest winne tak z tego jest ten wyciek.

to jaki wkoncu ten tłumik ? Sportowy tłumik zazwyczaj drze sie takim pierdzacym czyms , zalezy jaki te yasuni po 500 zł nawet chodzą ale jakieś dobre ich podruby kupisz za 200 zł lub uzywane tez w przystepnej cenie . One ponoć dają mocy (chodz ja jakos tak nie sadze) no i są odblokowane .

Basta1 napisał:

to jaki wkoncu ten tłumik ? Sportowy tłumik zazwyczaj drze sie takim pierdzacym czyms , zalezy jaki te yasuni po 500 zł nawet chodzą ale jakieś dobre ich podruby kupisz za 200 zł lub uzywane tez w przystepnej cenie . One ponoć dają mocy (chodz ja jakos tak nie sadze) no i są odblokowane .

mowisz o 2t..

http://www.youtube.com/watch?v=vLxEMSQVzaM taki tłumik bym chciał zakupić jak na filmie :)

za dużo oleju nalałeś , ale kto wie czy nie zła mieszanka - kiedyś mojemu sąsiadowi się wypalił tłumik od wewnątrz przez to że miał za dużo paliwa .

taki tłumi jak w filmiku nie mogę na allegro takiego wygrzebać kumpel kupił taki za 450 zł ale on zawsze przepłaca, ja widziałem gdzieś taki za 150 zł.

Boże !!

Jak by miał za dużo oleju to olej wyrzuca odmą a nie wydechem ! Nikt na tym forum już nie myśli ?

Nie masz się czym przejmować, to może być równie dobrze smar którym CZASAMI nie wiadomo po co smarują uszczelkę tłumika i się wytapia, a może być to też paliwo, jak jechałeś na wyłączonym zapłonie, lub kopałeś na wyłączonym zapłonie - TO NORMALNE !!

Zajrzałeś na fotkę ? Może i normalne, ale denerwujące jak po każdej jeździe musisz wycierać silnik po jest od oleju (lub innego smarowidła)