Tarcze Zegarów

z tą czerwinią kojazy mi się teraz z pokebolem , bez niej było duużo lepiej , ale seryjne nie mogło zostać , bo skan spowodował że wyglądało jak brudne, wrazie co czerwień idzie zmienić jednym ruchem nawet w paincie , biel niekoniecznie. zegary sa w normalnym rozmiatrze tylko tło jest trochę większe , żeby można było se dokładnie dopasowac bądź brzegi zawinąć , ale jest większe tylko o 3 pixele :smiley:

Mam problem ze skala zegara do kingway koyot nie mogę wyskalowac tak zeby była tarczka jak prawdziwa zawsze jak drukuje to albo jest za duza albo za mała ostatnio prawie mi się udało wielkosc tła była dobra ale zegary mi się nie zgrywały zawsze jest cos nie tak moze ma ktos jakis prosty sposób na zrobienie skali tak zeby wszystko było ok

czyli co oryginał też źle się drukuje??

Witam :smiley:

Mam takie oto zegary i chciał bym żeby ktoś przerobił mi tarcze na białe :stuck_out_tongue:

http://www.imagebanana.com/code/ap7wsxpa/SL731801.JPG

Tłumaczyć raz , tłumaczyð drugi draz , ale kurrwa piąty ??

Potrzebny jest scan , bo tak zdjęcie to se możesz … jak dasz normalny skan to na pewno ktoś się tym zajmie

Dobra jak jest potrzeba to się zeskanuje :stuck_out_tongue: myslałem, że już moze ktoś robił je więc tak zrobiłem fotisz :stuck_out_tongue:

Witam wszystkich. Oferuję wykonywanie wysokiej jakości tarcz o dowolnej kolorystyce i wzorze (możliwe wszelkie zmiany kolorystyczne, dodawanie różnych grafik, także kolorowych, poszerzanie skali, przekładka z mp/h na km/h).
Tarcze są drukowane w wysokiej rozdzielczości na papierze fotograficznym premium, po czym laminowane i wycinane laserowo. Jedyne czego potrzebuje do dokładnego odwzorowania oryginalnej skali tarcz to zdjęcia (lub najlepiej skany) w dobrej rozdzielczości oraz wymiary tarcz. Posiadam gotowe szablony tarcz do Hondy NSR 125 JC 20 i JC 22, oraz Aprilii RS 50.
Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę pisać na gg w celu ustalenia szczegółów.
Pozdrawiam!

jebnąć mu bana ??

siemanko kolega potrzebuje łozyska do tgb taki sam jak twój nie wiesz gdzie bo na allegro nie ma i na innych forach tez juz się pytałem ale nikt nie wie ;/ proszę o rade

a tu ma cie mojego tgb zdj :slight_smile: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7193721a7c22b9d1.html#

Czy KUR*A temat o nazwie “Tarcze Zegarów” to odpowiednie miejsce na post o łożyskach ? Nie zdaje mi się

kabak, weź spierdalaj …