Szukam skutera do 2500-3000 złotych najlepiej 2 osobowy pierwszsz :0 50ccm :D

Rzeczywiście drogi ten CRS, skuter, jeśli chcesz nowy, to będzie standardowy chiński sprzęt. Weź tylko na 12 calowych kołach, na 10' to się zabijesz jeszcze w tym lesie :]

No dopłacić troszke moge :)

Albo używkę w dobrym stanie :D Chinola raczej nie chce ;P

Za 3 tys. już sensowny sprzęt made in Tajwan możesz znaleźć w używkach.

Dobra a jakie pieniądze muszę uzbierać żeby kupić nówkę jakąś ok i nie chinolke ? :)

Żeby kupić rzeczywiście lepszy sprzęt niż te chińsko-polskie wynalazki od Rometa czy Zippa to potrzeba Ci od 4 do 5 tys. zł za nówkę.

Dobrze a jakieś konkretne modele/firmy ?

Dobra tylko modele ;p

Sym, Kymco to tajwańskie sprzęty. Keeway najlepszy z chińskich sprzętów, warty polecenia. Wejdź sobie na strony producentów i pooglądaj.

Ma górze masz reklamę Peugeota Kisbee za 5290 zł, co prawda produkcja w chinach ale gwarancja Peugota.

Firmy nie , bo jeszcze trochę w tym zielony jestem :D

A aprlle czy jakoś tak ?

To już około 10 tys, zł :)

:/ Czyli za jakimi modelami się rozglądać ?

Wejdź na stronę producentów i sobie pooglądaj, nie wiem co Ci się spodoba...

Dzięki za pomoc , chodziło mi o to czy polecasz jakiś konkretny model/modele danej firmy/firm :-)

Ja mam dwa Kymco Vitality i Like, są okej :)

A taki ? : http://www.kymco.pl/index.php/skutery/agility-50-4t-detail

Ludzie mają i sobie chwalą - mi się nie podoba. Składany jest z tego co wiem w Chinach, typowa budżetowa propozycja do walki z chińskimi firmami.

Aaaa to lepiej nie :) Myślełem że bd ok bo chwalisz te kymco vitality i like ;)

Musze poszukać czegoś z wyższym budżetem :) Uzbieram do 5 tyś kupie coś nowego za rok albo w promocji pozdro i dzięki wielkie za pomoc :)