Szukam Skuter do 500 zł.

Co byś chłopaku nie kupił, pamiętaj, że sam zakup to dopiero początek wydatków.

maxell napisał:

Co byś chłopaku nie kupił, pamiętaj, że sam zakup to dopiero początek wydatków.

no ja wiem ale wiesz wszyscy maja - tez bym chcial. Kaski mam mało, mlody jestem, kombinuje jak koń pod góre.

To dodaj sobie do tych 500 jeszcze koszty rejestracji, kasku, paliwa, ew. tuningu i naprawy, bieżących napraw, ubezpieczenia...
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :)

Rejestracja to ze 120 zeta - za miesiac uzbieram. Kask to po tacie wezmę - ma takiego policyjnego starego kaska wiec będzie za darmo, benzyne też tata ma wiec nie bedzie narazie problemu.
Pozostaje właśnie kwestia tuningu - ale mysle ze powoli to bede ogarniał. Naprawy - chron boze. Mam nadzieje ze nie bedzie tego duzo.

Dziękuje za wszelkie checi pomoc chłopkowi ze wsi. Wieś ale na Śląsku :)

Jezus... Kup ramę z papierami i dokupuj poszczególne elementy i wszystkie części. Za parę lat będziesz miał praktycznie nowy skuter:-)

GrillMen - ile masz lat?
Rozumiem twe problemy ale.... kup se ogara lub komara i śmigaj :) Będziesz na takich maszynkach eksponatem i wszyscy będą się oglądać za Tobą . :)

Pozdrawiam

"kaska starego policyjnego mam...." Chłopie? Chcesz się zabić?
Dołóż do tych 500 zł tak ze 13.500 i kup sobie nową Aprilie SR 50 R,
To dopiero będzie lans!

No co? Ja w snach jeżdżę na takiej :D
Ale tak na serio, to do tych 500 zł, musisz dołożyć +- 150 (blacha),
+- 200 zł wszystkie ubezpieczenia (dzięki mojej kochanej mamie mam wszystkie możliwe na skuter, ale nie szaleję i nie piratuje ;)
Właściwie to tak jak napisał "kolega" wyżej, kup sobie "simkę" albo "jawkę" jakbym mieszkał na wsi, to od razu bym sobie kupił jaką "cezete" albo "wueskę"
No ale jak pech, to pech! Mieszkam w mieście!

te ale to nie jest tak , czasami za te 500 moze trafic lepszy skuter niz jak za te 800 . Zalezy od kogo i zalezy z kąd .