Szukam chętnych osób do 'spacerku'

KrzysiekP napisał:

spko zadna zazdrosc z mojej strony. ja i tak wiem ze jestem bardziej rozpoznawalny niż benekpe. nie jestm zadufany ani sie nie przechwalam ale tutaj na tym forum mam na mysli skuterowo jestem od poczatku

/"benekpe nie siej zametu. pamietaj ze masz juz druga polowe i nie czaruj tutaj kobiet/"

Krzysiek czy Ty w ogóle wiesz o czym piszesz ?,i w jakim temacie ?.Porównaj sobie swoje dwie wypowiedzi,każda jest o czym innym,każda z nich nie ma związku z tematem.

Dziadek100 - wielokrotnie to już pisałem, jak komuś brakuje merytorycznych argumentów w rozmowie, posuwa się do takich zagrywek. Żałosne.
Zresztą, co ja ci będę tłumaczył. Sam wiesz najlepiej jak oni traktują ludzi.

I znowu to samo "ONI" mierzysz wszystkich taką samą miarką ale spoko niech ci będzie z tego co pamiętam ktoś prosił żeby nie wypowiadać się na wspólne tematy więc po co ponownie wracamy na drogę dogryzania ?
Wy macie swoje zdanie a my swoje więc idźmy na kompromis i nie psujmy sobie nerwów na wzajem. To jest tylko taka moja propozycja bo wszyscy wiemy doskonale że takie dogryzanie do niczego nie prowadzi. Z góry dziękuję

Wyraziłem się chyba dosyć jasno wiele razy - nie będę tolerował personalnych ataków na moją osobę. Sam widzisz, kto zaczyna pierwszy! Po co te personalne wycieczki?

dzokej napisał:

I znowu to samo "ONI" mierzysz wszystkich taką samą miarką ale spoko niech ci będzie z tego co pamiętam ktoś prosił żeby nie wypowiadać się na wspólne tematy więc po co ponownie wracamy na drogę dogryzania ?
Wy macie swoje zdanie a my swoje więc idźmy na kompromis i nie psujmy sobie nerwów na wzajem. To jest tylko taka moja propozycja bo wszyscy wiemy doskonale że takie dogryzanie do niczego nie prowadzi. Z góry dziękuję

Akurat Ciebie bardzo cenię bo równy z Ciebie Chłop.Nie bardzo rozumiem słowa /"My"/ i /"Wy"/,czyli są jakies podziały o których nic wcześniej nie wiedziałem.Przejdę do rzeczy - mam nadzieję że prześledziłeś temat od samego początku ?.Benek zaproponował koleżance Marlenie wspólną przejażdzkę,czy zrobił coś niestosownego ?.Krzysiek jako pierwszy napisał że Benek swoją propozycją sieje niejako zamęt.Mam nadzieję że nie zabraknie Ci obiektywizmu i nie będziesz działał w myśl zasady że tylko ja lub jak wolisz /"My"/ mamy tylko monopol na rację.

pisze tutaj bardzo rzadko,i musze powiedziec że niektore wypowiedzi są tak lakoniczne że ręce opadają a temat był tylko o spacerku co sobie o nas pomyslą inni a zwłaszcza ci ktorzy i li tylko chcą spokojnie posmigać swoimi cackami, Marlena nie mierz wszystkich jedną miarą są ludzie i ludzie tak jak w życiu i śmigaj w sobote jak dopisze pogoda na mały spot szerokości wszystkim - panowie tę grupę trzeba powiększac i dawać radosc ze wspólnego śmigania jak dopisze pogoda to się zjawie jesli pozwolicie po tym moim rozważeniu tutaj

Masz rację dziadek benek zaproponował koleżance przejażdżkę i spoko nie ma w tym nic złego Krzysiek zażartował sobie i z tego właśnie zrobił się niepotrzebny zamęt. Co do słów MY i WY już ci tłumaczę od kilku dni ty i benek najeżdżacie na całość, po niekąd macie rację ale nie pozwole na to aby oczerniać całość cytat benka " sam widzisz jak ONI traktują resztę ( czyli znowu ogół) z tego wychodzi że na benka najechało około 20 osób ! Co jest bzdurą. bo połowa nawet nie zagląda na to forum. Cały czas powtarzam gryziecie się ok wasza sprawa ale nie mieszajcie wszystkich. Więc jeśli ktoś ma coś do kogoś to proszę pisać ty X,Y,Z a nie że cała i kolejny przykład benka z rozmowy z Padalcem "Jak się nie potrafi merytorycznie dyskutować, brakuje argumentów to posuwacie się do obelg i wyzwisk. Wasza grupa wszak z tego słynie.......To o śląską grupę chodzi, wszyscy chyba się domyślili, prawda? " i znowu jedzie po całości. Nic mnie tak nie wk...ia jak takie pisanie. W związku z powyższym mam pytanie teraz prywatne czy ja kiedykolwiek na forum was znieważyłem ??? Nigdy !!! nawet jak mi się coś nie podobało to pozostawiłem to bez komentarza a wy pisząc Cała śląska kierujecie słowa również do mnie. Pisząc że wy macie swoje rację a my swoje miałem na myśli WY jako ciebie i benka ale nie jest to żaden podział powiedzmy że tylko przykład.

Niestety, zawsze jest tak, że kilka czarnych owiec rzutuje na opinię całego stada. Ktoś, kto utożsamia się z pewną grupą, swym zachowaniem i wypowiedziami powoduje, że grupa postrzegana jest tak a nie inaczej. Zawsze tak było jest i będzie. Pół biedy, gdyby to był jednostkowy marginalny przypadek. Ataki miały miejsce przez kilkoro zrzeszonych w Śląskiej Grupie, co przełożyło się na negatywny wizerunek większości. Smutne to, ale wypowiadanie się publiczne niesie ze sobą pewne niebezpieczeństwo - w przypadku Waszej grupy ucierpiał wizerunek. Zresztą wiele osób i słusznie zauważyło takie niestosowne zachowania kilkoro z Was.
Tyle w temacie.

andrzej2465 napisał:

....panowie tę grupę trzeba powiększac i dawać radosc ze wspólnego śmigania jak dopisze pogoda to się zjawie....

Czekamy :)

Andrzej2465 zapraszamy tylko pamiętaj że spotykasz się z samymi chamami i degeneratami ha ha ha :)))

oj dzokej ja juz mam swoje lata i mysle ze kazdy z nas ma za uszami troszke czegos tam,tak jak i ja NIE MA ŚWIĘTYCH KRÓW !ale żeby chamami i degeneratami nie rób jaj, jesteśmy wszyscy dorosłymi i wesołymi ludżmi i tyle , a ze nie każdy to pojmuje to jego sprawa i jego umysłu - szerokosci własnie u mnie przechodzi burza , ale jutro musi być OK.

W Opolu też się zaciąga :( do zobaczenia jutro :)

a ja właśnie wróciłem z pracy - przez opady w Dąbrowie G. zjechaliśmy wczesniej , wchodzę do chaty włanczam kompa i patrze jak się ludki kłucą na błachym temacie hehehehe - to już chyba standart wszędzie tam gdzie benek się pojawi - spoko panowie lasek nam nie brak :-))

dzokej napisał:

Masz rację dziadek benek zaproponował koleżance przejażdżkę i spoko nie ma w tym nic złego Krzysiek zażartował sobie i z tego właśnie zrobił się niepotrzebny zamęt. Co do słów MY i WY już ci tłumaczę od kilku dni ty i benek najeżdżacie na całość, po niekąd macie rację ale nie pozwole na to aby oczerniać całość cytat benka " sam widzisz jak ONI traktują resztę ( czyli znowu ogół) z tego wychodzi że na benka najechało około 20 osób ! Co jest bzdurą. bo połowa nawet nie zagląda na to forum. Cały czas powtarzam gryziecie się ok wasza sprawa ale nie mieszajcie wszystkich. Więc jeśli ktoś ma coś do kogoś to proszę pisać ty X,Y,Z a nie że cała i kolejny przykład benka z rozmowy z Padalcem "Jak się nie potrafi merytorycznie dyskutować, brakuje argumentów to posuwacie się do obelg i wyzwisk. Wasza grupa wszak z tego słynie.......To o śląską grupę chodzi, wszyscy chyba się domyślili, prawda? " i znowu jedzie po całości. Nic mnie tak nie wk...ia jak takie pisanie. W związku z powyższym mam pytanie teraz prywatne czy ja kiedykolwiek na forum was znieważyłem ??? Nigdy !!! nawet jak mi się coś nie podobało to pozostawiłem to bez komentarza a wy pisząc Cała śląska kierujecie słowa również do mnie. Pisząc że wy macie swoje rację a my swoje miałem na myśli WY jako ciebie i benka ale nie jest to żaden podział powiedzmy że tylko przykład.

Aby nie przedłużać już tego tematu bo to zaczyna być śmieszne.Sebastian przytocz lub skopiuj moją wypowiedz w której nalatywałem na całą ŚGM.Staram się ludzi nie uogólniać tylko ich rozróżniać,jak coś mi się nie podoba to piszę do konkretnej osoby,nigdy nie kieruję swoich uwag do całości.Wygodnie jest napisać że Krzysiek sobie zażartował,co wcale żartem nie było.Nie mam nic więcej do powiedzenia w tym temacie.Pozdrawiam.

Przepraszam Dziadek ostatnia wypowiedź rzeczywiście nie dotyczyła Ciebie tylko Benka. W nerwach pisałem i troszkę przesadziłem jeszcze raz sory i nie miej mi tego za złe. Pozdrawiam

dzokej napisał:

Przepraszam Dziadek ostatnia wypowiedź rzeczywiście nie dotyczyła Ciebie tylko Benka. W nerwach pisałem i troszkę przesadziłem jeszcze raz sory i nie miej mi tego za złe. Pozdrawiam

Spoko Dzokej :).