sym gts 125 evo czy jest wart ceny

No żesz... masz skojarzenia... Znajdź 10 szczegółów, którymi różnią się te zdjęcia... ;)))))
Ale powiem Ci, że on mi się też wizualnie podoba... Jedyne co bym wolał inaczej, to mocowanie lusterek...

może akurat to ujecie nie oddaje w pełni ale to jest ta stylistyka

Ładne bestyje... obie :-)

Jaki jest najlepszy skuter? Odp.: Sprawny ;]

paci napisał:

Z mojego linka to HONDA, a ten z linka siary to chińczyk.

-
Yhm i nijak nie chce być inaczej. :P
...
https://www.google.pl/search?q=znen+retro+125&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=FzL3VLHPOMXNygP-pYLACg

nagrzałem sie tak na tego GTSa że bym mógł jutro kupować....kurde. Nie mogę sobie z bani wybić. Jest za duży, za szeroki. Ale strasznie mi sie podoba

To go sobie kup :-)
Przyjemności też musimy sobie sprawiać, samą racjonalnością człowiek się nie napasie :-)))
Gdyby tak było, to byśmy ZTMem śmigali, zbierali w skarpetę i zdechli nieszczęśliwi :-))))))))))

zdrowy rozsądek mi zakazuje. jeszcze mam 3 raty leasingowe i jedno ubezpieczenie na junaka przed sobą. Na cholere mi teraz dwa.
Ale kurcze starszy, nowszy - bez znaczenia. Oba mi się podobają.

Popieram... Jest naprawdę ładny... Byle tylko zajeżdżony nie był...

Trzy raty to niedługo, może wytrzymasz :-)))

A ja bym raczej szukał okazji... tak jak był ten Atlantic... Jak trafisz taką okazję to bierz i niech lepiej sobie w spokoju gdzieś postoji... Sezon jeszcze się na dobre nie zaczął, a jak się zacznie, to może być trudno o fajną okazję... :)))

SYMki fajne z wyglądu i dobre opinie mają. Ja do marki przekonałem się definitywnie pół roku temu. Przypadkowo odbyłem rozmowę z gościem, który ma m.in. Cadillaca oldtimera i motocykl BMW nówka tej klasy (dokładnie nie powiem czy ten rocznik bo widziałem przez chwilę) :
http://www.bmw-motorrad.pl/Motocykle/Adventure/BMW_R_1200_GS/dane_techniczne.html

I ku mojemu zdziwieniu polecił SYM jako "japońską jakość za rozsądne pieniądze", ponieważ spytałem się, czy maluch którego przestawia (chyba ten model http://www.vtwin-es.com/varios/SYM/SCOOTERS/HD%20125/SYM%20HD%20125-07.jpg ) to 50tka. Jak się okazało, to była 125tka i to nie byle jaka. Zatem jeśli ktoś kogo stać na Cadillaca czy BMW poleca SYM to nie mam pytań :D

I tylko dla tego ma to być warta zaufania opinia że wygłosił ją gościu co go stac na BMW? :). Się można dobrze oszukać.
Stanowczo mam inne kryteria.
Myśle że tego kwiatu pół światu i nie ma co okazji szukać specjalnie. Ściągnąć takiego z UK czy francji to nie problem.

Wombat napisał:

I tylko dla tego ma to być warta zaufania opinia że wygłosił ją gościu co go stac na BMW? :). Się można dobrze oszukać.
Stanowczo mam inne kryteria.
Myśle że tego kwiatu pół światu i nie ma co okazji szukać specjalnie. Ściągnąć takiego z UK czy francji to nie problem.


Na każdym można się oszukać, ale kolejne opinie tylko potwierdzały przyzwoitą jakość. Sam się przekonałem do produkcji koreańskich i tajwańskich od kiedy sprawdziłem bezpośrednio stan 10-cio lub kilkunastoletnich motocykli/skuterów Hyosung, SYM, Kymco czy nawet Daelim. Nie każdy i nie zawsze jest warty uwagi. Ale na pewno bliżej im do produkcji markowych niż budżetowych. Swoją drogą chętnie bym potestował bym coś od CF Moto. Firma chińska, ale nie chińska jakość - tyle wyczytałem w sieci. Junak na polski rynek pod swoim szyldem sprzedaje ich modele NK 650 i JetMax.

Ten z AmberGold też miał BMW i też mu wierzyli:)a i góra komplet w easyparts 2k tak dla wiadomości:)

Trolololo... ;-)

eadem napisał:

Trolololo... ;-)

te sa dobre stare ale jare:)
http://olx.pl/oferta/aprilia-leonardo-250-2003r-zadbana-CID5-ID39DBW.html#d5a0935a95

Prawie jak Paci, też jest stary i jara, bo to nobliwa marka :-)))

Znowu przgłeś drugie ostrzeżenie:) Ogólnie lubię stare modele [apka z młodszych już jest] takie gdzie nikt się nie przyp.... że głośny,że bez katalizatora,normy jakiejś nie spełnia był luz 125 miały po 40KM a że było je słychać z 15km to co.

Co Wy dzisiaj tacy drażliwi jesteście, pełnia się zbliża, czy co..? :-)