Syczenie z przekładni

A jeszcze jedno, bo może sam spróbuję to zrobić. Czy do wyjęcia tego są potrzebne jakieś specjalne narzędzia czy coś? Czy wystarczy odkręcić pokrywę i poprostu wyjać go? Sorka ale w sprawiał przekładni to zbyt dobry nie jestem ;) Mile widziane, aby ktoś krok po kroku mi to opisał :)

odkręcasz pokrywe i wyjmujesz.

Zadnych blokad, żadnych śrubek (oporcz tych na pokrywie) ani nić? O.o takie proste? Gdzies filmik widziałem, to że tzreba było różnymi kluczami blokować itd. Jak myślicie, dam sobie radę? Szczerze, to nigdy tam nie zaglądałem ;)


Okej, dzięki wielkie ;)

Bartol śruby przekładni są na klucz nasadowy 8 lub 10 (nie pamiętam już) a nie na imbus.

tutaj masz poradnik, tak trudno wpisac?:http://forum.mieloch.pl/czyszczenie-wymiana-bendixa-rozrusznika-t104701.html

Ta juz dawno nie mam skutera, wiec sorki, ale ten link ci pomoze.

Bartol tu jest o 4t . Ty podales link do bendixu ale w 2t. w 4t jest zupełnie inaczej.

kuba90876 mam 2T ;)

Oj to mój błąd :) Sorki za zamieszanie :D nie doczytałem dokładnie ...

Witam, byłem dzisiaj w serwisie kymco i dwaj mechanicy powiedzieli, że to pasek i nie ma czym się przejmować ;)

skuterek123 napisał:

Witam, byłem dzisiaj w serwisie kymco i dwaj mechanicy powiedzieli, że to pasek i nie ma czym się przejmować ;)

No to mamy na forum pewnie tez jakis servisantow:P bo mialo ich pare racje.

Witam, nie chciałem zakładać nowego tematu. A więc. Zdjąłem wariator, sprawdziłem rolki i niby wszystko ok... wyczyściłem wszytko, i syczy dalej... :/