Światła drogowe

mi postojowe na wyłączonym nie działają :P czyli na postojówkach można normalnie jeździć ?

Ja moge włączyć postojówki, wyjąć kluczyk i iść w krzaki, będzie to przydatne na nocnej trasie :-)

wiesz rózne skutery / motorowery róznie maja instalacje zrobioną. Moja streetka ma instalacje z 4t a silnik 2t

KrzysiekP napisał:

wiesz rózne skutery / motorowery róznie maja instalacje zrobioną. Moja streetka ma instalacje z 4t a silnik 2t

haha moduł też i magneto też ? :D

Magneto to element składniowy silnika, być może że identyczne jest w 2t i w 4t.

z tymi swiatlami to tez zalezy od producenta
kumpel w chiniolu ma instalacje starego typu tzn cale swiatla z cewek lacznie z postojem a stop i migacze z akuma wiec tylko po odpaleniu moze przelanczac choc ma osobny postoj + po przelaczeniu mijania i drogowe to jednak tylko z pradnicy zasilane

madi rózne sa magnetu głównie zalezy ile jest cewek, kazda jest odpowiedzialna za inny uklad

ja mam tak samo , jak dodam gazu to światła świecą mocno bez gazu ledwo drucik się pali. a magneto jest inne w zależności od rodzaju silnika ( inne średnice )

lukario ja mam np 7cewek a w innych jest 6

to troche "chore" lub ubogie rozwiazanie jak braknie pradu do migacza lub stopu dopiero czlowiek ma orient ze cos nie tak z ladowaniem
brak kontrolki ladowania tu caly bol

dokladnie ale ja sie zaopatrzyłem w przyrzad do pomiaru ładowania i stanu akumulatora

stop i kierunki na włączonym zapłonie pobierają prąd z akumulatora tylko światła postojowe , mijania i drogowe są zasilane z prądnicy i jest to denerwujące bo światła mi przygasają

czesto sie nie chce mierzyc dobre rozwiazanie ma t-rex pokazujac stan naladowania akumulatora na budzikach

Przyznaje taki miernik to dobra rzecz.

pewnie ma taki przyrzad jak ja kupilem osobno wbudowany do układu stąd wskaźniki

w chińskich chopperkach widziałem wskaźnik naładowania aku zamiast poziomu paliwa :D