Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

wal z lozyskami juz siędza w karterach, jutro zakladam cylek

Po co ci były kartery do verticalaż Będziesz lc robił czy cuś? :mrgreen:

Chcialem skladac drugi silnik.

Booster aktualnie wygląda tak :smiley: :


No teraz to jakos wygląda a nie to co wtedy. :wink:

co Ty znowu dłubieszł

Jak to co będzie zamrażał boostera na zime tylko go rozebrał bo cały by się do lodówki nie zmieścił :smiley:

Jebana rama mi rdzewieje, muszę ja dac do piaskowania i małowania proszkowego. Do tego skrzywiłem rurkę od crashapada i pękła podczas prostowani i muszę uciąć ja w pizdu. I będzie nowa rurka ale juz na cybantach, nie będę spawać bo jak znowu się stanie tak jak teraz to odkręcę i dam nowa :slight_smile: Do tego jakieś tam drobiazgi trzeba porobic takie jak elektryka tulejki od amora i subframe i inne pierdoły.

SiWy napisał:

I będzie nowa rurka ale juz na cybantach



dokładnie i jak mocno pierdolnie , to rama nie dostaje po dupie :D , bo się lekko przesunie na cybantach :D coś o tym wiem :D

SiWy napisał:

trzeba porobic takie jak elektryka



zrób taką prostą elektrykę ( jak w komarze ),

daj kilka prostych kabli od cewki itp.

tylko daj do świateł żeby się psy nie czepiali :D

krzysiek508 napisał:

zrób taką prostą elektrykę ( jak w komarze ),

daj kilka prostych kabli od cewki itp.

tylko daj do świateł żeby się psy nie czepiali


Ta prosta elektryka przerodzi się w taką samą wiązke jak ma teraz. U rzyda w hrr jak robiłem we wakacje elektryke to była to podstawa, SiWy musi tu mieć światła, kierunki pewne też, stacyjke i multum pierdół. Lepiej poprawić tą elektryke i mieć spokój. Tamte kabelki co chwile się *rozwalały.

Będe poprawial ta elektryke. A kierunków nie mam i nie bede mial.

Up



więcej tych DC! Też tak chciałem zrobić :D.

cały dziub tak zaklej

Kiedys będzie ich więcej, ogolnie miala byc inna koncepcja. Chcialem zrobić sticer bomb z roznymi naklejakmi tak naklejonymi ale zrobilem same DC

po pierwsze daj podpis bez cenzury , bo laska mam fajne bubsy , a po drugie , też nad czymś takim myśle ale to raczje na boki , i myśle jakie naklejki :smiley:

Wyjebali mi gifa z cycami na wierzchu i nie chcialo mi się wrzucac od nowa ;p

nie podpuszczam cie ale nie masz psychy żeby wrzucić cycki w podpis

Nie chce mi się wrzucac, kiedys tam to zrobie ale na pewno nie dzisiaj. Siwa psita

[ Komentarz dodany przez: RudY: 05-01-2011, 23:08 ]
te cycki są brzydke ! nie wrzucaj ich ! :stuck_out_tongue:

ja bym to logo zrobił jedno ale porządnie :D:D. nawet wiem jak :smiley:

siwy moim zdaniem nie postarałeś się stac cie na więcej prywatnie pokaże ci moj prodżekt który dzisiaj powstał :wink: moze nawet upa zrobie