Stunt Suka o imieniu FLORENTYNA

SiWy napisał:

z miljonem badziewnia na lakerze bo mi się w piwnicy kurzyło xD



Trza było polać posadzke wodą wtedy by się nie kurzyło, ale widzę już za póżno :D
Widać już syf na plastiku :D a spolerowaniem tego zbytnio nie uratujesz ...

wali mnie to i tak zaraz porysuje go :stuck_out_tongue: :lol: :mrgreen: :567:

SiWy napisał:

wali mnie to i tak zaraz porysuje go :-P :lol: :mrgreen: :567:

brawo :D sfuj chlop xD

Foteczki plastików przy grzejniku :smiley: Nie mam kasy na razie na bezbarwny zeby pomalować czache i na razie jest w macie xD





Szczerze to dziwie się ze taki połysk wyszedł :shock:

tyyy masz ina lampe niz ja :smiley: ty masz taka prostokatna a ja taka ze nadole się daleko ciagnie :smiley:

No siwy wyreszcie zmondrzał i maluje tak jak ja tanim kosztem ale do moich technik malarskich jeszcze mu brakuje mi lepszy połysk wychodzi :lol:

Ale ja mat pomalowałem bezbarwnym xD

No i wtedy taki h…y połysk wychodzi jak bys dał połysk czarny i bezbarwny lepiej by się swieciło :stuck_out_tongue: ale wkoncu to stunt bws tu połysk się nie liczy :stuck_out_tongue:

Powiem wam szczerze ze nie przekładalnym się do tego zbytnio xDD ta fota ukazuje zywice ktora mi się rozlala przy klejeniu plastików ale nie chciało mi się jej szlifować :lol: A szpachle nakładałem palcem xD Ale kto będzie się przgladał :lol:





:573: :573: :573: :573: :573: :573: :573: :573: :573: :573: :573:

Oj siwusky ty :stuck_out_tongue:

Nie ma to jak pełen profesjonalizm :smiley:

Ale u Cb ten czarny wygląda lepiej, niż u Dnielsona ruszoffy :wink:

Mam bydlaka!!!






Fajne tło co nięęę?? :smiley:

Jaaaa zamien się za moojego 17.5 :!: już :!: :!:

ppffffffffffffffff :573:

SiWy, ty chcesz 19-stke założyć do bósteraż Pozdro przy tankowaniu :smiley:

Jak nie bede mogl wyrobic na paliwo to zamienie się z kims na 17,5 :stuck_out_tongue: Co jak co ale 19mm ma calkiem inna konstrukcje niz 17,5. 17,5 to po prostu podrasowana 12 nawet przepustnice ma taka na wielość jak 12 :573:

Juz jednego naiwnego masz (karp) A ty siwy nie przejmuj się raz w tyg pojezdzisz to starczu nma paliwko :smiley: i wgl kiedy to będzie jezdzilo ? :smiley:

SiWy Oj będziesz tankował czasami i x2 dziennie :smiley: zależy od jazdy ale za to ładnie lata w sumie coś za coś :smiley:

Zwłaszcza ze bak w basterze jest mały :mrgreen: