Stunt Filmiki...

Czemu na krótki rękaw? ciepło tam?

No ładnie ci się kręci ten BWs :wink: :stuck_out_tongue:

krótki rekar bo r

Kowal napisał:

Czemu na krótki rękaw? ciepło tam?



nie to z innego powowdu ale na razie nic mówic nie bd :slight_smile:

Nie rozumieć…

to przed cytatem chuj wie skad się wzieło
a to pod cytatem , tzn że jeździlem w krótkim rękawku ale nie dlatego ze było ciepło

Dowiecie się być moze z czasem o co chodzi :slight_smile:

O to żeby było widać tą koszulkę RP?

[ Dodano: 14-12-2011, 22:23 ]
Chcesz zostać ich twarzą i dostac sponsoring :stuck_out_tongue:

Kowal napisał:

[ Dodano: 14-12-2011, 22:23 ]
Chcesz zostać ich twarzą i dostac sponsoring



Nie do końca ale powiedzmy :)

hey :smiley:

http://www.youtube.com/watch?v=F7S2hs8lI4I&context=C3ed89d8ADOEgsToPDskKNu64DF1SEy2m9MY8krUFM

i jak ?

chyba się nie obrazicie jak napisałem w tytule forum.jednoslad.pl :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: ?

jak na początek to git, ale zepsuj tego nełosa to my zepsujemy Ciebie ! powodzenia !

thanks bro :sunglasses:

stopki siękasz lepsze niz ja :smiley:

stopek nigdy nie umiałem robic a na bobie się nawet nie da :slight_smile: bo s rzęzi jak wciskam hampel :slight_smile:

jo tylko teraz nie mogę stopek robić bo mi się laga w półce rusza :stuck_out_tongue:

lipa by była jakby podczas stopki jedna laga się wbiła trochę, i były by nie równo ułożone :smiley:
od razu szlif :stuck_out_tongue:

ale coś z tym zrobię i na pewno po zimie zrobię jakiś następny filmik :sunglasses:

ja bym wgl nie jeździł :smiley:

to tylko podczas mocnych uderzeń się przesuwa od jazdy na tylnym się nie przesunie ale jakbym na przednim jechał to nie wiem :smiley:

Narazie jestem na tym poziomie że jak ktos mnie filmuje to mi nie idzie , ziomek przestał kręcić to ja zącząłem się ładnie wąsko kręcić :slight_smile:

http://www.youtube.com/watch?v=9hViX6FltCU

No wygląda to na to, że chciałeś to do filmu robić ZA ładnie :slight_smile:

Wcześniej było jescze murzyńskie wheelie tylko nie wiem czemu tego nie nagrał :slight_smile: