stunt dog ... muminowo kapiowo filipowy projekt

daj pod spód wszystkie kolory diod jakie są, jak będziesz na kole jechal to będzie super wieśniacki efekt

kłos napisał:

daj pod spód wszystkie kolory diod jakie są, jak będziesz na kole jechal to będzie super wieśniacki efekt


i zrób z tego napis BW'S albo jak styka ledów to mumin

jeśli to będzie stunt kot to wtedy te diody będa się rozłanczac i wyłąncza i będzie z nimi kłopot :stuck_out_tongue:

myslalem zeby za miast przedniej lampy pod siatke dac stroboskop … ;]

a tam po co stroboskop ma być lekki i taki stunti ;p

wiem że stroboskop nie wiele wazy ale trochę tu trochę tam i z 0,5 kilo się uzbiera

a pół kg to pół metra mniej wheelie/stoopie :stuck_out_tongue:

moze macie racje … co do projektu to na razie wszystko stoi z braku kasy … czekam az karpiu da mi 170 zl ktore mi wisi i zamawiam mocowanie silnika oraz kanape … i moze kiere jak dozbieram kase … :lol:

No to rób to maszyne. ;D Mostki zamówimy razem. ;D
Futerka nie rób, bo to nie ładne…
Stroboskopy doch można kupić takie malutkie do pozycji to nic nie waża. :wink:
Będziemy stuncic razme. ;D

futro będzie i koniec … ;]

a co do wspolnego stuntu to tak jeśli zrobisz sobie stelaż … :PP

widać ze na forum są równi i równiejsi ,gdyby ktoś inny nie wystawiłby fotek w worklogu miałby bana i skasowany temat. sorki za OT

no właśnie dawaj foty piczy , chcemy zobaczyć z czego startujesz

Aaaaaaa tam. Kup sobie futro a nie będziesz szpecić skuter. xD

A po co mi stelarzł xD

Monster_S9 napisał:

Aaaaaaa tam. Kup sobie futro a nie będziesz szpecić skuter. xD

A po co mi stelarzł xD



myślę ze takie futerko to wieśniacko wygląda typu tygrys czy coś kojarzy się z wieśniakami co zakładają to do fur ;) mysle ze flokowane plastiki by wyglądały ok fajnie coś ala wrc ;) możesz sam flokować alaktarą czy zamszem ale musisz mieć umiejętności wyżej dałem link do firmy która się tym zajmuję :) to jest moja wizja wiem jestem wieśniakiem ;) ale mi by się podobał np niebieski bws flokowany do tego czarny mat chropowate plastiki i jesteś cwaniak :) ciekawe czy przy stuncie by się to nie wytarło ??

DOLAR ty akurat do zachowania na forum nie powinienes się odzywac … nie bede wstawial fot seryjnego skutera bo nie ma to sensu …

No to trzeba prosić moda jeśli takowy jest ? Zeby zamknął ten bezsensowny temat , bo jak ktoś nowy nie wystawi fot to temat do zamknięcia !!! Sorry za ot mam nadzieje że za pisanie moich opini nie zostane zbanowany bo to by już było chore !!!

Mumin dawaj te foty a nie pier***ol :stuck_out_tongue: Każdy chce zobaczyc jak to cos wygląda :stuck_out_tongue:

Nie pisz że nie ma co pokazywać, bo w pierwszym poście jest że bez kół i padło

wygasł juz projekt ?? ja bym zobaczył tą padake :slight_smile:

nic nei wygasło … dzis zaczele m robic polerke przekładni …

Ty ale daj foty tej ramy i co tam jeszcze gratis do niej było


P.S. po coś??? Żeby się moderatorzy nie czepiali ;p;p;p