Średnie, miejskie prędkości

no to wiesz jakie choiny jeżdżą

Ładny klasyk, zadbany, wypieszczony, najlepiej w oryginale - to mnie kręci.
Ale jak widzę choinkę na kołach, całą w chromach, skórach i frendzlach, to chce mi się wyć :-)

arasz74 te starsze jeszcze ładniejsze:)
http://www.goldwingworld.com/pages/history-GL1000.htm

O to, to właśnie. I jeszcze z moim ulubionym silnikiem od szambiarki :-) Dokładnie tak, Paci :-)))

arasz74 silnik szambiarki to poprzeczna V-ka tu mamy bokserek 4 garki.:)

Ta Apka ładna i w sumie nie droga http://allegro.pl/aprilia-classic-ideal-i5351395648.html - gdybym miał pewność że jest w dobrym stanie to bym sobie sprezentował jako drugi moto

No fakt... na wygląd to marzenie... ;))

Oglądam to na telefonie, z profilu wyglądają podobnie. Ale to też z wałem, nie na łańcuch? Czyli mam drugi ulubiony silnik. Wydaje z siebie jeszcze fajniejszy głos niż szambiarka? ;-)

No i się przez Ciebie Wodzu zaśliniłem...
Śliczna jest.

no arasz śliczna i po odblokowaniu ta „Apka” ma ok 30 koni, a po tuningu 40 i 150kmh i 7l na 100

Nie obrzydzaj Paci... :)))
Nie uda Ci się...

Pewnie, że się nie uda. Spalanie mam w d. Podoba mi się, gdybym swojego spdzedal... tylko nauka od początku (biegówka). Ale franca kusi... :-)

Ty to tak z tą nauką to nadmiernie nie przesadzaj, sądzę że robisz w życiu bardziej skomplikowane figury, niż popychanie dźwigienki czubkiem buta... zacząłbyś znowu od spokojniejszej jazdy, aż doszedłbyś do perfekcji... ;)))
Chopper to moje marzenie... :D

No niby tak, ale takiego sprzętu szkoda na codziennie dojazdy do pracy... Jak bym ją kupił ojcu, to matka by mnie chyba gołymi rękami udusiła, nie?

Niee... do pracy to skuterek jest bezkonkurencyjny... i to nawet 50-tka... ;)))
Matka by Cię zabiła?... Spójrz na to z drugiej strony... Miałbyś dożywotni szacun ojca... :D

Pewnie tak, ale to by mógł być bardzo krótki szacun... Kilka lat temu, po dachoawaniu, zabraliśmy ojcu prawo jazdy :-) To już mocno starszy pan, jeszcze gdyby zabił tylko siebie, to pół biedy, ale na drodze jest zagrożeniem, może pozabijać innych ludzi :-(

Panowie ja nie obrzydzam ,jak najbardziej polecam różyczkę tylko nie amatorom,tam serduszkiem jest rotax 122 taki jak w rs125 więc wersja otwarta potrafi mocniej poharatać jak malaga krupka

A od czego mamy Ciebie, się pytam? :-)))

... i dlaczego od razu chcesz nas haratać?... :D

Paci powiedzmy sobie szczerze ten skuter od samego początku chciał mnie wydymać i szukał okazji jak to zrobić jak już praktycznie wszystkie podzespoły wymieniłem i nie było co wymieniać co więcej byłem zadowolony to w samochód się wpier... :D a teraz zostaje tylko wyjąć cały silnik albo nie bo jeszcze coś mi się stanie wystawić całe i niech kogoś innego idzie zabić