Skutery Real

Iestem ciekaw co to za maszyna. Generalnie z tego co widzialem na zdjeciu to ot kolejny klon Colibra, Zippa Basic, F16, bassy itd tyle, ze ma tarcze i cena przyjemna :)

No dokładnie, cena i tarczowy bardzo miło :-)

Widzę też, że waga jest większa. Taka jak w modelu Loco.
Ciekawe czy będzie mieć większe opony?

leeon bliżej koszalina jest real w słupsku

Wiem, ale będę teraz w Szczecinie to popatrzę co i jak w innych marketach. Szukam skutera z trochę większymi kołami od bassy. Szerszą oponą lepiej się jeździ w lesie :)

Jak nic nie znajdę to Real Słupsk i bassa :P

Warty uwagi jest toros el loco

Właśnie mam pytanie co to torosa el loco jak z dostępnością części do niego czy np. ten cylinder http://www.emgo.pl/cylinder-glowica-zestaw-80cc-139qmbgy6-p-251.html by do niego pasował ?
I czy ktoś z was posiada ten skuter ? Ponieważ mam w planach go kupić właśnie w realu :)

PS Czy orientujecie się może czy w ofercie marketów typu real selgros itp. jest Toros Fresco ?

toros el loco wydaje się być podobny do tego Careffourowego.
W sobotę skoczę do selgrosa i zobaczę czy tam jest.
a w Realu ile kosztuje toros el loco?

Ja nie widziałem w żadnym z Warszawskich Reali innych Torosów aniżeli F16 i el diablo. Są el loco w realach gdzieś w innych miastach ?

A czy ktoś z was orientuje się może do kiedy sprzedają skutery w realu ?

W moim realu jeszcze wyprzedawali F16 w zeszłym roku w grudniu.

Jezeli chodzi o skuter troche wiekszy z wiekszymi kolami to romet sport 50s powinien byc ok jest dostepny w tesco za ok 2500

El Loco jest w realu na ursynowie :)

Mam w planach kupować El Loco tak mniej więcej w sierpniu i myślę ,że jeszcze będą skuterki w realu ;p

w sierpniu to spokojnie

El loco jest fajny ale ma sporą wadę , po za pękającymi zaczepami ( bo to normalne) to w moim Loco przetopiła się lampa przednia i co gorsza od miesiąca czekam na wymianę, bo zipp nie ma narazie takich lamp.

Ale ogółem jak skuterek się sprawuje ? Chodzi mi o awaryjność zwinność v-max ?

Słyszałem ,że El Loco to taka większa wersja f16 z tarczą z przodu.

@elloco a ogółem kanapa w El Loco jest wygodna ? :)

Na PW chyba Ci napisałem wszystko :)

elloco to napisz na forum, jest więcej zainteresowanych :)

Skuter w Carrfourze i w realu(diablo) mają obony 3.0x10 czy da się do nich wsadzić opony chociaż 3.5x10? albo większe?

Ten w carrefourze to http://zhiweimotorbike.en.made-in-china.com/product/cMqESoidfmpC/China-EEC-Scooter-ZW50QT-16-.html

Co sądzicie o tym?

Lepiej kupić Diablo za 1499zł czy zw50qt-16 z carefoura za 1489zl (ma tarczowy przedni hamulec)