Skuterowe wypady rok 2012

hmmm...kuszaca propozycja :) przemyślę i dziekuję za zaproszenie

Widzę że te forum odwiedzają jakieś gamonie za przeproszeniem bo to jest temat o wypadach na rok 2012 a nie komu ile pali i takie inne pierdoły proszę zmienić stronę albo dajcie nowy temat

ja planuje wypad do Łodzi, Wawy i Szczecina

Ja myślę o weekendowym wypadzie do Berlina :)

Skąd ? :)

Mam w planach w tym sezonie 2 wypady nad morze, w niedziele (Piła -> okolice Mielna i powrót) jednodniowe (3,5h jazdy przez wioski a nie drogą krajową - przetestowałem to w zeszłym roku). Ktoś może się dołączyć, terminy na razie nie ustalone, wszystko zależy od pogody.

Ja mam urlop od końca lipca do prawie połowy sierpnia. Chcę wyjechać z W-wy do przyjaciół w okolicach Wyrzyska w Wielkopolsce. Myślę że Salmo spokojnie da radę 320km w jedną stronę. Chciałem jechać w zeszłym roku ale jakie lato było to każdy pamięta. W tym roku muszę już się wybrać - po pierwsze Wielkopolska jest piękna i zawsze z chęcią tam jadę, a po drugie wizja pokonania 300km za niecałe 30zł jest nad wyraz kusząca.

Dodge a skąd i kiedy ruszasz do Łodzi jeśli to aktualne? Tez bym się tam przejechał.

arekde napisał:

Mam w planach w tym sezonie 2 wypady nad morze, w niedziele (Piła -> okolice Mielna i powrót) jednodniowe (3,5h jazdy przez wioski a nie drogą krajową - przetestowałem to w zeszłym roku). Ktoś może się dołączyć, terminy na razie nie ustalone, wszystko zależy od pogody.

KIEDY WYPAD NAD MORZE????? jestem z Bydgoszczy i się pisze na Mielno

jest ktoś z okolic wielkopolski? Ja jestem z Lubonia(k.Poznania) planuję wypad do Warszawy ale szukam też kompana do wspólnej jazdy.Niestety wszyscy moi kumple z jazd rowerowych się powykruszali i nie został nikt :( może jest ktoś chętny??

Ja planuję:
-Zakopane
-Tarnów
-Kielce
-Częstochowa
-Katowice/Chorzów
Wszędzie mam około 100km więc jak ktoś Małopolska i Śląskie to pisać.

Ja bym się pisał na to Zakopane jestem z Katowic;)

siwypln napisał:

arekde napisał:
Mam w planach w tym sezonie 2 wypady nad morze, w niedziele (Piła -> okolice Mielna i powrót) jednodniowe (3,5h jazdy przez wioski a nie drogą krajową - przetestowałem to w zeszłym roku). Ktoś może się dołączyć, terminy na razie nie ustalone, wszystko zależy od pogody.

KIEDY WYPAD NAD MORZE????? jestem z Bydgoszczy i się pisze na Mielno

Siwy, kiedy będzie Twój artykuł dotyczący Outlooka? Obiecałeś napisać.. ;)

Od jutra zaczynam urlop i dopiero się zabiorę do tego ale myślę że za tydzień go wyśle do redakcji .

Pozdrawiam

siwypln napisał:

Od jutra zaczynam urlop i dopiero się zabiorę do tego ale myślę że za tydzień go wyśle do redakcji .
Pozdrawiam

Super, czekam. Zrób więcej fotek. Myślę, że po tym artykule co niektórzy zmienią zdanie na temat Keeway'a Outlook 125, bo to bardzo fajny i niedoceniany sprzęt ;)

Pietro napisał:

siwypln napisał:
Od jutra zaczynam urlop i dopiero się zabiorę do tego ale myślę że za tydzień go wyśle do redakcji .
Pozdrawiam

Super, czekam. Zrób więcej fotek. Myślę, że po tym artykule co niektórzy zmienią zdanie na temat Keeway'a Outlook 125, bo to bardzo fajny i niedoceniany sprzęt ;)

Chętnie zaprosiłbym redakcje Skuterowo com do testu wideo !!!

siwypln napisał:

Pietro napisał:

siwypln napisał:
Od jutra zaczynam urlop i dopiero się zabiorę do tego ale myślę że za tydzień go wyśle do redakcji .
Pozdrawiam

Super, czekam. Zrób więcej fotek. Myślę, że po tym artykule co niektórzy zmienią zdanie na temat Keeway'a Outlook 125, bo to bardzo fajny i niedoceniany sprzęt ;)

Chętnie zaprosiłbym redakcje Skuterowo com do testu wideo !!!

Zaproś, byłby ciekawy artykuł :)

degename z W-wy a co do terminu.. To kiedy ładnie będzie :D

jedzie ktoś z łodzkiego na zlot to namysłowa?bym się dołączył

guliwer55 napisał:

Koledzy wiem że do wakacji jeszcze sporo czasu ale proszę pisać jakie macie plany na lato może będzie komuś pasować i będzie miło się spotkać po drodze albo razem wybrać się w Bieszczady czy pomorze .Ja osobiście wolał bym wypad w stronę gór z racji tego że mieszkam nad morzem i znam te okolice

Ja bym bardzo chętnie wybrał się z tobą w bieszczady tam jest po prostu cudnie:)) Jeszcze jagby ktoś się z nami wybrał było by cudnie.Ja mieszkam w łódzkim więc troche daleko od ciebie ale zawsze by było razniej:)