Skuter zumico 139qmb 50cc niska prędkość, brak mocy

Dzięki za pomysł na zawory :wink: Nie miałem tej śruby od nowości w gaźniku.

Jakie zdejmowales blokady?
Możliwe ze masz zablokowany moduł który steruje obrotami (CDI)

Blokad nie ściągałem bo ich po prostu nie było ( jestem 2. właścicielem). Tak jak pisałem moduł był uszkodzony i jest wstawiony nowy, tak jak czujnik położenia wału (impulsator). Swoją drogą to jakie mogą być te blokady? Na pewno nie mam tulei na wariatorze, moduł zmieniony, śrubki w gaźniku brak, żadnego odcięcia zapłonu z komory przekładni też nie mam. W wydechu coś może być? Wstawiałem nowy, ale seryjny. Pewnie jeszcze wymienię tak profilaktycznie oleje, bo nie mam pojęcia jaki mają przebieg.

Z olejami powinieneś zrobić tak od razu.
Blokady które znam:
-śruba w gazniku pod deklem
-zweżka w obudowie filtra powietrza
-blokada na wariatorze
-blokada na module zapłonowym
-zawirowywacz spalin - zwężenie na wydechu
To narazie wszystko. Postaram sie przespac z tym problemem i jak na coś wpadne to napisze :grin::+1:

Wychodzi że żadnej blokady nie mam. Masz rację oleje powinienem od razu wymienić, ale od kupna tylko 100km zrobiłem póki co. Nie mniej jednak wymienię jutro. Sprawdzę rolki, wariator oraz ssanie i napiszę jak efekty. Dzięki za pomoc.

Ufff, wariator tak jak myślałem był złożony poprawnie,ssanie też działa. Problemem okazały się rolki, po zmianie na 5g mam około 55km/h. Póki co mi to wystarcza. Dzięki za pomoc :wink: