skuter zondar lj50 qt-3l

jak się pasek ślizga to rozwalony jest kolektor momentu obrotowego, który jest za sprzęgłem. Na 90%.

czyli musze rozkrecac obudowe pszekładni. aten rowek w dzwonie po klockach spszegłowych i ten siny kolor dzwona to z tego ze spszegło trze a niezałapuje dobrze.jak tak to dzwon niebyłby do wymiany

to się wszystko pokrywa, ogólnie musisz sprzęgło rozebrać bo jest walnięte.

sprzęgł wyjąłem ale go nierozkrecalem bo myslałem że jak okładziny są dobre to i całe sprzegło jest dobre spreżynki trzymajo dobrze wiec co robić MADIczy coś jeszcze możesz podpowiedzieć a może ktoś kto jeszcze dziś to czyta może coś podpowiedzieć

no i co nikt już nic niewie wszyscy obiecywali pomocv a nikt nic nie napisał czy to jest normalna pomoc społeczności skuterowo

tak to jest normalna pomoc, nie jesteśmy duchami świętymi i nie widzieliśmy na oczy tego sprzęgła więc jak mamy napisać co jest grane ? Jak byś rozkręcił sprzęgło i dał foty to by było wiadomo co i jak a tak to lipa. Nie przeniknę myślami do tego sprzęgła...

sam juz niewiem chyba sie poddam jeszcze sprubuje go założyć co będzie sie działo bo przed zdjęciem jak mocno pasek scisnolem to te dwa talerze niechciały sie spowrotem zejść ja to troche popszeczyszczałem i teraz to chodzi jak powinno tyko niewiem jak bedzie jak to założe. a ten mój wpis ostatni to nim sie nieprzejmuj bo niebardzo wiedziałem co robie i co pisze ale pomysł podsunołeś mi dobry jak mi teraz to spszęgło niezadziała to wrzuce fotki tyko musze swojego synia spytać jak to sie robi.tzn.jak sie wrzuca zdjęcia bo ja tego nierobiłem pozdrowionka dla wszystkich

MADI miałeś racje rozwalony był kolektor momentu obrotowego ale go naprawiłem i skuter śmiga jak nowy.Tylko szkoda że wcześnij niewiedziałem o takim portalu to niewsadziłbym sie w takie koszty,bo wymiana tłoka pirścieni gaznika na nowe było niepotrzebne bardzo dziękuje wszystkim za pomoc a szczegulnie MADIEMU..Teraz to i ja mogę sie podzielić swoimi doświadczeniami z wami..jeszcze raz wielkie dzięki..niezapominajcie i cokolwiek napiszcie

Polecam się na przyszłość ;)

bardzo dzieki napewno bede pamietał