Skuter wyje

Rolek na pewno, ale dlaczego one się tak szybko zużyły, to mnie ciekawi.

Nie wiem może one były słabej jakości . ? kupiłem je za 20 zl .Ej twoim zdaniem wymienić wario czy tylko rolki Jak coś to jakie na wario mogę wydać 150 zl ale żeby dało nawet te 5do v-max

Wariator prędzej da do startu, niż do vmaxu. 20 zł za rolki? Jakiejś firmy, czy firmy z targu? Co do wariatora, to do 4t sensowne części produkuje tylko naraku, ale ceny to oni mają...

ej odpaliłem go pochodzil na wolnych i zgasł i nie chce zapalić . Słychać było takie syczenie w przekładni . rolki z targu

http://allegro.pl/wyprzedaz-wariator-4t-naraku-rolki-5-5gr-i2397766195.html ten wario czy same rolki ?

Szkoda że nie wiesz jakie miałeś rolki fabrycznie (waga). Może się okazać że te 5,5 g będą za ciężkie/lekkie. Ogólnie naraku robi najlepsze części do skuterów 4t, ale jest to głównie seria racing.

rolki miałem 6g . seryjnie założyłem 5.5 . odpaliłem go teraz i słychać jak przyklęknę jak by syczenie .

Jak dajesz gazu też to słychać?

Wiesz co zrobie konto na youutube sobie i postaram sie wgrać ci filmik jak on chodzi i jak wyje ? ok ?

Wiesz co zrobie konto na youutube sobie i postaram sie wgrać ci filmik jak on chodzi i jak wyje ? ok ?

jednak nie zrobie .

Ej na Wariatorze tam gdzie Vladimir Pokazywałeś jednak jest wyryte takie koło i teraz jak na wolnych obrotach go odpalę to coś klekoczę

Tak totalnie wyryte że bez problemu można je wyczuć palcem? Rolki pewnie klekoczą bo wytarte.

Vladimir daj mi gg to ci to lepiej opisze i szybciej i tam ci dokładniejszą fotkę wyśle .