Skuter / Sprzedam / Oferta / Wycena / Pomocy

Z Racji tego że zależy Mi na szybkiej sprzedaży Cena skuterka to 2000 - 2200 do malutkiej negocjacji .

Ktoś zainteresowany?

możliwe ze ja. ale nie za taka cene..

A za jaką ? ; ) Zważ na to że skuter jest teorytycznie nowy z tym że już po dotarciu ; )

No zdaje sobie z tego sprawe. Lecz mam do wyboru tego romecika 727. Lub Kingway Black Horse 50cm2 też jest całkiem wparządku. 1800zł bym dał bo za kingweya którego oczekiwałem troche dłuzej dam 1700zł.

Słuchaj masz tu moje GG ; ))) 9973202 i napisz do mnie teraz ; )

Nie posiadam gg. Jak byś mógł napisz mi tutaj na pryw.

1800 zł za skuter w takim stanie .. Z tym przebiegiem i dodatkami myślę że to trochę mało jak na dobrze dotarty i użytkowany z głową skuter .. ; )) Proponuję Ci / Panu 2000 zł i możemy zabierać się za transakcję ze względu na to że 1800 zł to ciut mało . Jak tu ktoś już wyżej mówił powinienem wołać na dzien dobry 2400 a kupiłem za 2600 .. Moja cena i tak jest niska ze względu na fakt że zależy Mi na szybkiej sprzedaży .. Nie z uwagi na to że coś jest zepsute co można sprawdzić w każdej chwili .. Tylko ze względu na to że mam na oku pewien motocykl ; ))

Niestety to było by nie opłacalne bo doplacil bym 300zł i miał bym rometa nowego premium bo teraz troche potaniały. i miał bym pewność ze on jest nowy. :) Moja cena to 1850 max. :) decyzja nalezy do ciebie. Jezełi się zgodzisz mogł bym go odebrać na przestrzeniu kilku dni prawdopodobnie by był to "Weekend" Bo wolne od pracy.

Proszę akceptować zaproszenie do znajomych i będziemy pisać na PW.

OFERTA DALEJ AKTUALNA CENA TO 2000 !

Za 2k to ja kupiłem vitalke, która przejeździ dwa takie romety.
Ja to w ogóle nie rozumiem sprzeającego i jego stanowczości odnośnie ceny, czekaj dalej to więcej weźmiesz ;D

No cóż .. 2000 ^^ Cena dalej aktualna .. A temat ODŚWIEŻAM ; )) Zawsze można negocjować ; )

Tu masz nówke na allegro za 2369 co prawda 2011r ale 0 km
http://otomoto.pl/romet-727-szybka-kufer-gratis-zakliczyn-M3096806.html
Wydaje mi się ze jak ci ktoś zaproponuje 1900 to sprzedawaj bez zastanowienia

~ref~

`Ref ! Cena 1900 !

Może spróbuj w innych mediach, albo wybierz się na giełdę lub zostaw w komisie ;)