Skuter przerywa i gaśnie.

no wlasnie , zwykla sruba. To moej pytanie jest takie : dlaczego od nowosci nie mialem takiej tylka zwykla? co robic?

Nie wiem dlaczego, może ktoś sobie pożyczył :)
Kup taką jak powinna być i sprawdź czy będzie dobra.

na alleggro nie znalazlem... (moze zle szukam) a w serwisie powinni miec? no pierscienie mieli xd to i te srubke tez powinni .

a co powiesz na to ze motor sie caly grzeje? swieca i cewka strasznie gorąca (parzy jak nie wiem xd)

Może w serwisie dostaniesz, a jak nie mają to może wyjmą komuś :)
Grzeje się bo pewnie na dotarciu jeszcze.

moze leje sie dlatego ze nie ma takiej srubki jaka powinna byc?

Problem juz chyba rozwiazany:) przyczyna byly niewyregulowane zawory ;d i malo paliwa.. ano wlasnie... jak mam pelniutki bak pod korek jest ok , ale jak juz mam malo paliwa w baku (ale jak sie spojrzy do baku to troche widac) to skuter trudno odpala... ale jak napompuje gaznik ( ta jakby pompką czy jak) to jest ok i jezdzi dlugo.. mozliwe ze plywak blokuje dostep paliwa?

Nie bede zakladal nowego tematu tylko napisze tutaj: od pewnego czasu mam pewnien problem z kierunkami. Ostatnio gdy jechalem wcisnalem lewy kierunek. Kontrolka sie nie swiecila ale kierunkowskaz tak. Po jakis 2 dniach nie dzialaja oba kierunki. Co to moze byc? przeywacz chyba jest ok.

Z tego co kiedyś czytałem to chyba normalne, że jak jest mniej paliwa to skuterowi trudniej odpalić... Co do kierunków to chyba wina żarówek nie jest (dziwne, żeby dwie na raz); pewnie masz gdzieś zwarcie...

zarowki sprawdzalem są ok. Jescze teraz swieci mi tylko 1 przednie swiatlo... drugie żarzy się..