Skuter nowy czy używany do 2500zł?

Ogromne nie, 4T jest po prostu trochę słabszy i ma mniejsze przyspieszenie. Różnica kolosalna nie jest. Według mnie lepiej brać 4T, bo w skuterku jakim jest agility spokojnie wystarcza.

I tak też zrobię wezmę tego 4t a powiedzcie mi jeszcze jakie koszta bede musiał doliczyc do używki i najlepiej z cenami ;) i czy mógłbym liczyć na jakieś wskazówki dot. kupowania używki ?

Zdzirek1 - Wiadomo...rejestracja, ew. ubezpieczenie to podstawa. Warto też zainwestować w oleje i filtry(nie wiadomo kiedy wymieniał je poprzedni właściciel, no chyba, że skuter był serwisowany to wszystko tam pisze). I jeśli inne elementy mechaniczne będą w dobrym stanie to tyle z wydatków. Ogólnie zawsze warto mieć te 300-400zł na boku ;-)

http://www.skuterowo.com/kupujemy-uzywany-skuter/

Tu masz opisane .

dzięki wielkie panowie a co do niezbednych akcesori to jak ?

Zależy co masz na myśli mówiąc niezbędne akcesoria. Jeśli chodzi o podstawowe narzędzia do skutera to klucz do świec, kilka kluczy (9, 10 itd.) Śrubokręt płaski i krzyżowy i chyba to tyle.

Jeśli chodzi o ubiór to kask, rękawice, kominiarka.

niezbędne czyli to co każdy mieć powinien ;p właśnie o coś takiego mi chodzi a co do kasku to warto kupowac takie tanie czy lepiej coś droższego kupić ?

Za 150-200zł znajdziesz w miarę dobry kask.

to dobrze bo myslalem ze bedzie z 500 do wydania ;) a światła do kymco agility jakieś fajne ledowe idzie kupić?