Skuter nie chce wejść na obroty

dysza czysta raczej. Moduł odblokowany bo przedtem na nim leciał 70 :D, 75 .:)

a jak go masz na podpurze głuwnei i dajesz mu gazu to muli ci tesz ??

jak ja go mam na podporze głuwnej to whodzi mi na obroty a jak zaczne nim jehać to go zaczyna mulic i gaśnie po jakimś 1 km przejehania jedzie jusz i nie gaśnie ale więcej nisz 50 nie pujdzie

No mój też normalnie zapierdala na nóżkach

a to te dziury gdzie som żeby je zaklejć ??

na wenżykah os filtra ??

jak masz filtr powietrza to z niego wychodzi taka guma i w niej są 4 dziurki i weź się przejedź i przytkaj 1 lub 2 palcami i zobaczysz czy coś dało jak tak to zaklej izolacją

bende jutro prubował a ty świece zmieniałeś?? . kumpel właśnie tesz tak miał i to od świecy było

Kiedyś miałem tak w Pedzie - membrana podczas składania gaźnika źle się ustawiała i skuter zachowywał się tak jak piszesz.

chissora co ty masz z polskiego ?Xd

2 :)

chissora napisał:

2 :)

Widac xD

ja nie wiem czy to do menbramy może być bo, tamten cały rok prziezdziłem i 3000 km zrobiłem, dopiero jak w tym roku go wycjongłem to zaczeło się tak dziać chyba że podczas wyciągania się przestawiła albo uszkodzona jest

No ja w tamtym roku zrobiłem ponad 5000km i nic nie było tylko teraz po zimie się coś stało. W zime jeździłem normalnie a już po zimie lipa..

szyszu3 . jak dowiesz się coś więcej to daj mi znac

Wczoraj byłem u kumpla i regulował mi dostawanie powietrza ale nic nie dało, na nóżkach niby szybciej koło się kręci ale jak jade to bez efektów, chyba po prostu kupie nowy gaźnik i nie będę się z nim pieprzył bo już mnie zaczyna wkurzać.:)

nasz noże gg ??
no ja poświentah bende tom menbrane ustawić albo nowom założe

11938465

chissora napisał:

nasz noże gg ??
no ja poświentah bende tom menbrane ustawić albo nowom założe

Jezus Maria... Twoja ortografia powala na kolana. Polecam popracować nad ortografią bo nie da się tego czytać.

no wiem właśnie :D