Skuter do 1500zł

Haha 18... :) Już się nie mogę doczekać tych 3 lat. Także dozbieram troszke funduszy i jadę na zakup. Dziękuję jeszcze raz za pomoc! :) Pozdrawiam

W zasadzie to to 1500 pln przeznaczyłbym teraz na A2 i wtedy do wyboru będą jeszcze 250-tki, 300-tki i 400-tki.

....... ni i nie trzeba będzie czekać 3 lata

Nie chcę się już stresować tym wszystkim, po co mi taka maszyna do szkoły :) Zwykły skuterek albo jakiś motorower i starczy :)

..... taaa.... już to kilka razy słyszałem :):):).... teraz tym co tak mówili to i 400-tki to mało :):):)

Cierpliwość popłaca, za 3 lata będzie coś mocniejszego :) Teraz się tylko tym skuterem martwię bo pierwszy raz w życiu taki zakup i zero pojęcia

http://olx.pl/oferta/keeway-matrix-okazja-CID5-ID6Nx6L.html

Fajnie wygląda

No i witam was ponownie, po przeczytaniu opinii Torosa F16 chęć na niego spadła.
Podobno często gaśnie, ma słabe światła, o hamulcach już nie wspominając.
60% negatywów, 40 pozytywow przeglądając różne fora.

Wyrwę coś innego w tej cenie, czy nie bardzo? Ogólnie bardzo boję się kupna używanego sprzętu - 0 pojęcia o motoryzacji. Pozdrawiam :)

Ja to bym Ci radził nie napinać się, żeby na zimę kupić jakiegoś szrota... Spróbuj złapać jakąś fuchę, dorobić co najmniej drugie tyle i kupić nie zajeżdżoną używkę, lub coś nowego w cenie około 3-3,5 tys. Jeżdżenie ma być przyjemnością, a nie ciągłym stresem, zwłaszcza jak się człowiek na technice zbytnio nie wyznaje...

Niestety nie dam rady znaleźć pracy ze względu na technikum i matury w tym roku szkolnym. Drugie tyle zajmie mi około roku zbierania.
Ja dam radę uzbierać około 1500zł max 1600, + jakieś 200-300zł, które obiecał mi tatko za świadectwo z paskiem.
Najwyżej na rejestrację i przegląd będę zbierać później, pewnie jakiś miesiąc max 1,5 po kupnie skutera i będzie.
Wiele osób chwali sobie jazdę chińczykami na krótkie dystanse, tak jak mówiłam około 8 km w jedną stronę i 8 w drugą do szkoły.
Tylko po to mi ten skuter, nie wiem, po co kupować jakieś cacuszka na taką głupotę, ponieważ mam auto.
Chcę mieć tylko przyjemną drogę do szkoły bez żadnych przesiadek i czekań, samochodem nie dam rady jeździć, ponieważ tata go zabiera do pracy a z drugiej strony bardzo drogo wychodzi.

Jeżeli kupisz używany to na rejestrację masz 30 dni zgodnie z prawem, dodatkowo w tym samym dniu OC.

A zakładasz w tej kwocie jeszcze jakiś kask, kurtkę, rękawiczki.....? Jak tak, to bardzo blado wygladają twoje możliwości finansowe, skuter na wodę tez nie będzie jeżdził.

Wybacz, ale wygląda na to, że lepiej kupić porządny rower i to wcale nie jest złośliwość z mojej strony.

Te pieniądze są tylko na skuter. Kask to już całkiem inna droga, o to się nie mam co martwić.
Jeśli na używany mam 30 dni, spokojnie, pieniądze też się znajdą.
Zastanawia mnie jeszcze Zipp diablo, czy coś takiego. Nówki sztuki z 2012 roku w Krakowie stoją po 1700zł.