Router Metro City - ściągnięcie blokad

z tego co czytałem to zważywszy że chodzi im tylko o zaliczenie wizytki i oczywiscie o nieprzepracowanie sie to raczej nie zwracają na to uwagi ... poudają że coś sprawdzają , ruszą jedną śrubką (nie licz na to że zrobią przegląd tego samego dnia ). Jeśli sie nie wychylisz że coś nie tak z silnikiem to napewno sami sie nie wysilą żeby wnikać w drobiazgi.
Gdzieś czytałem niedawno czyjś wątek własnie w sprawie przeglądów ... zerknij w kilka tematów ...

Ok. Rozumiem o co Ci chodzi, ale matka się uparła i pierwszy przegląd musi być...

Czyli, że jeżeli im nie powiem, żeby np. wyregulowali zawory, gaźnik, zmienili oleje, przeczyścili filtry, to tego nie zrobią ;d

Już wiem, że muszę ze starszym jechać i im to powiedzieć :)

A ten wątek także czytałem, ale no... Pierwszy przegląd musi być.

Kurier dostarczył mi dzisiaj zamówiony moduł. Jak go założę, to oczywiście dam znać, czy to coś pomogło.

Padgex: zaszalałem z tą wkrętką i .... nie ten bzyk , idzie jak ta lala. troszke jakby głośniej chodził ale jeszcze pomanewruje. Ciekawi mnie własnie teraz ten moduł.

@Jackobson - musisz uzbroić się w cierpliwość. Miałem dzisiaj zabieg chirurgiczny i na razie na skuter wsiadać nie mogę, więc pewnie dopiero w weekend lub po weekendzie będę testował ten moduł :(

A co Ci się stało?

Ja dzisiaj chyba wezmę od kolegi moduł (zablokowany) z Rometa 727 Premium 12 i wtedy zobaczę, czy to coś da, bo mój moduł zablokował mi przyspieszanie przy licznikowym 70 km/h, podczas gdy sprawdzałem jak już jeździ ;d

@DeelBeat - usuwanie trzech znamion na ciele i przez to jestem trochę pozszywany :/ Coś czuję jednak że dzisiaj lub jutro nie wytrzymam i założę ten moduł żeby sprawdzić :D

Heheh... Jak każdy... Mój brat cioteczny jak złamał nogę to nadal jeździł, ale rowerem... Nie wiem, jak to robił, ale gratki dla niego ;d

Nie wytrzymałem i podmieniłem moduł :D Na pierwszy rzut oka większych zmian nie widzę. Miałem wrażenie że nawet zaczął trochę bardziej zamulać. Potestuję jeszcze przez weekend na dłuższej trasie to dam znać.

Przy okazji - zauważyłem, że piszczą i obcierają mi hamulce z tyłu. Czy ktoś wie czy coś z tym można zrobić? Mam z przodu i z tyłu bębny.

Nwm, może Ci lekko trą o koła?

Też mam bębny z przodu i z tyłu, ale te tynie muszę wyregulować, bo słabo hamują ;dd

Dociskam klamkę do końca, a one jeszcze nie hamują jak należy...
Za to przednie działają tak, że lekko wcisnę i już strach, że się do przodu poleci :)