Rejestracja a ubezpieczenie OC

W pzu nie masz co roku 10% zniżki więcej, ile masz lat bezszkodowej jazdy?

rok temu miałem 0% zniżek, 0% zwyżek. Mija rok bezszkodowej jazdy.

aaa no to dyszkę będziesz miał :), ale nie przekładaj tego na końcową cenę, bo cena takich pakietów jak miałeś może być w tym roku inna.

ja nawet powinienem mieć niby 15%, płaciłem 117 zł, a teraz 110 zł. Oszuści;))

Widocznie podstawowa kwota wzrosła, jak dla mnie to te kwoty w porównaniu z autami są śmiesznie niskie :)

I dla tego nie kupuje auta, tylko GS500;)
A ile właściwie kosztuje oc dla większych moto? tak mniej więcej?

http://www.kalkulator-oc-ac.cuk.com.pl/

Mi wyszło za GS 500 F około 200 zł :)

Piotr, możliwe że zapłacisz mniej, ale możliwe, że dowalą jak zboże. Ja ze dwa lata temu uciekłem z PZU jak mi za WSKe policzyli ok 150 zł, a rok wcześniej płaciłem 70 zł. Tłumaczyli mi, że wtedy objęły mnie jakieś promocje. Teraz wszystkie moje sprzęty ubezpieczone są w Link4, gdyż płacę tam najmniej. Posiadam tam tylko ubezpieczenia obowiązkowe.

Ubezpieczenie zawsze warto porównywać.
Ja miałem długo długo samochód w link 4 ale ostatnie 3 lata im tak narastało, narastało i z 570zł zrobiło sie ponad 800zł.
Skorzystałem z ładnej pani rankomat.pl (który jest defacto portalem ProAma)i wygrało AxaDirect bo zjechałem na poniżej 500zł. A proama mi z moimi max zniżkami dawała 900zł. I to jest te: nagradzamy bezwypadkowych nawet 70% taniej. Aha. Dzięki. Postoje.
Ale to zawsze jest indywidualna oferta. Wiec mi nie pasiło a innemu wyliczą super.

Ja też liczyłem na tym kalkulatorze CUK co mówi lucek, zresztą od 3 lat z niego korzystam i jak na razie zawsze mi znajdował najtańsze oc.

Przyszło do mnie przypomnienie w sprawię ubezpieczenia w PZU.
Czyste ubezpieczenie OC ze zniżką 10% będzie mnie kosztowało w tym roku 110 zł. Pakiecik OC + AC + NNW na 5 tys. (na który się skuszę) kosztuje 233 zł.

Musisz mieć jakieś zwyżki jeszcze, ja płacę w PZU 75 zł przy zniżkach 25% za samo OC.

Zgadza się. Zwyżka za wiek poniżej 26 lat, oraz zwyżka za to, że mieszkam w Warszawie.