R1,CBR,NSR,RS,GSX-R itd.

Damianho napisał:

Ludzie z Yamahy chyba wiedzą najlepiej jakie modele wypuszczają na rynek, nie?



Kowal wie lepiej! xd

a z tego co ja się orientuję to literka R oznacza że motocykl sportowy lub tam taki mega sportowy np. gsx-R cbrxxxRR, yzf-R
pojedyńcze litery zwykle na końcu coś oznaczają a początki typu CBR, CRF, CB (na przykładize hondy) one wskazują co to za moto, czy sportowe, czy naked, czy może na offroad. tak samo z yamahą, yzf, fz, xv, wr itp ;p
a w hondzie T na końcu oznacza że moto z kuframi a S że ma przednią owiewkę ścigaczopodobną jeśli chodzi o nakedy.
w crossach R oznacza że moto jest typowo w teren, bez homologacji lamp itp a jak jest X oznacza że moto posiada lampy :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 07-11-2009, 20:06 ]

wiktor24 napisał:

fiat 126p nie oznacza że ma tyle ccm czy PS

p oznacza że został wyprodukowany w polsce bo np. fiat 126 to już włoski a 126P polski :stuck_out_tongue:

Mafioz, próbuję to przekazać od początku, ale te garnkotłuki* nie zrozumiały! :smiley:

R na końcu oznacza Racing, ale nie zawsze - w beemkach (chodzi o motocykle) R oznacza roadstera, a S - sport :wink:

*bez obrazy dla garnkotłuków :smiley:

Damianho napisał:

Kowal napisał:

Dobrze, ale jest yzf 250 jak i yz 250 f. Nie wiem czym się różnią, ale są dwa.


To znajdź mi na stronie www.yamaha-motor.pl Yamahę YZF 250. Ludzie z Yamahy chyba wiedzą najlepiej jakie modele wypuszczają na rynek, nie? ;-)


Niekoniecznie musi być na stronie. Znajdź XT 125, bo co do tego chyba nie masz wątpliwości, że istnieje, a na stronie nie ma. A te dwie nazwy to google mówi i tak i tak, czyli to google wie lepiej.

Kowal napisał:

Niekoniecznie musi być na stronie. Znajdź XT 125, bo co do tego chyba nie masz wątpliwości, że istnieje, a na stronie nie ma. A te dwie nazwy to google mówi i tak i tak, czyli to google wie lepiej.


tak ale tam jest napisane wypuszczają a nie wypuścili ;p
bo po co mają zaśmiecać sobie stronę motorami których już nie produkują? ludzie zobaczą będą do nich dzwonić że chcą kupić takie nowe moto i co im powiedzą że już nie produkują?
zauważ że te motory są tam aby je zareklamować, jest cennik i wszystko, żeby zainteresować ludzi i szli do salonów i kupowali nowe a nie żeby wchodzili na allegro i kupowali używki :P
to tak jakbyś na allegro chciał sprzedać moto którego nie masz xD

Mafioz, znowu czytasz mi w myślach :smiley:

No dobra, więc jak google podaje yzf 250 i daje do tego fote full crossa to chyba był taki.

Damianho, ma się ten talent :stuck_out_tongue:
Kowal, jak wpiszesz yzf 450 też cross wyskakuje czemu? bo tylko to jest najbliższe wyników, wszystkie znaki są takie jakie podałeś tylko w innej koleności więc wyświetla foto crossa :stuck_out_tongue:
google też czasem się myli a jak yamaha crossów pod yzf nie ma to raczej lepiej wie, są pod yz xxx f

Kowal napisał:

No dobra, więc jak google podaje yzf 250 i daje do tego fote full crossa to chyba był taki.


Kowal, idź się utop... -.-

Jakby w Googlach pod zdjęciem Pudziana napisali "kobieta" to byś uwierzył w to? >_<

Wpisz sobie w Google "yzf" i gwarantuje ci że nie znajdziesz na pierwszych powiedzmy 5 stronach żadnego crossa.

Damianho napisał:

Jakby w Googlach pod zdjęciem Pudziana napisali "kobieta" to byś uwierzył w to? >_<


http://www.garnek.pl/mixol99/591965/pudzian-to-cienias-przy-mnie
wierzysz w to? xDDD

Damianho napisał:

Mafioz, próbuję to przekazać od początku, ale te garnkotłuki* nie zrozumiały! :-D



Kogo masz na myśli xd Skończcie te dywagacje, bo są bezcelowe. Kowal, to że google honoruje niektóre zapisy w dowolnej formie, to norma :P

Dywer, powiedzmy że nie Ciebie :smiley:

Dobra, crossów nie było, ale były 2 quady :smiley: