Quantum r blokady

takie na słowa to ciezko jest cos ustalic.najlepiej by bylo jak byscie widzieli ten skuter to moze razem bysmy do czegos doszli :-)

jak wężyki wymienione to teraz gaźnik , weź odłącz przewód paliwa od kranika i spróbuj wdmuchać te paliwo co jest w wężyku - jak wejdzie całe i się przeleje z gaźnika to znaczy zawór pływakowy nie trzyma ( tylko płucami :-)) ) , co do modułu to musisz zdemontować schowek siedzenia - wtedy go zobaczysz.

dzisiaj wyciagam swoje 2 skutery i bede probowal cos z nimi porobic.Mam jeszcze 4 suwa i dawno go nie odpalalem wiec dzisiaj przyszedl czas. :-)

prócz tego gaźnika to jeszcze możesz mieć coś z ssaniem uszkodzone, ale to podobno Tobie już wymieniali...

ssanie raczej nie bo mi wymieniali a potem gaznik wymienilem-zadnej pozytywnej zmiany nie bylo.dzisiaj to mialem jeszcze jeden problem,rano przed praca chcialem skutera odpalic i nie moglem.mialem takie szczescie ze od ojca pozyczylem skutera.jak wrocilem z pracy to od razu odpalil za pierwszym razem.co to by moglo byc z nim?czy by cos zamarzlo? jak bylo -16 to odpalil bez problemu a dzisiaj -2 to nie chcial odpalic

prawdopodobnie wilgoć jest powodem nie odpalania , co do reszty to wymień jeszcze świecę i ustaw odpowiednią przerwę wg.książki producenta.

z tymi blokadami probowalem:wyciagnelem rurke z filtra powietrza to dojechal do 43 km/h i zaraz przygasal to zalozylem ja spowrotem.z modulu odlaczylem niebieski kabelek to nic nie dawalo,jak czerwony to wogole nie moglem odpalic.z tego co czytalem to jakis rozowy kabel sie odlacza to wtedy zwieksza moc ale rozowego tam nie bylo.rozowy byl podlaczony do regulatora napiecia to nie ruszalem.i tyle z tymi blokadami narobilem ze nic mi sie nie udalo

swiece to wymienilem na inna to tez nie moglem odpalic.to przy -16 tez jest wilgoc i odpalil to nie wiem co z nim?

jak chronic skuter przed wilgocia jak stoi na dworze nakryty pokrowcem,co najbardziej trzeba chronic i jak to zrobic?

Quantum R ma blokadę elektroniczna na module, do modulu idzie kabel z czujnika na dzwonie sprzegla wystarczy go przeciac i tak jak w moim przypadku idzie ok 70 . Ja w swoim powimienialem wszystkie wężyki paliwowe jak tez od pompy oleju u mnie były jakby popękane i np. olej wyciekal,zeby wymienić wężyk od podawania oleju trzeba zdjąć kolo magnesowe .W razie jakiś pytan,,,692447010