Pytania odnośnie skutera 4t 139QMB

zobacze jeszcze jedno twoje “UP” to wytne ci konto wraz z zawartościa

musisz przyjąc do wiadomości że skoro dłuższy czas nikt ci nie odpowiada to albo nikt nie wie albo wszyscy mają to gdzies i nawet 50 “UPów” tu nie pomoże.

Ale skoro już tutaj zajrzałeś to może mógłbyś pomóc chociaż jeśli nie chcesz to nie musisz.Chciałem tylko “odświeżyć”

człowieku, uszczelki mają być takie jakie były. po co ty tyle motasz.
chcesz się bawić w widzimisie to rób je w swoim zakresie, wszystko wyjdzie w praniu. ja np. zeszlifowałem sobie wypukły tłok samemu, totalnie nierówno i go wrzuciłem w cylka, pojeździł 1k km i się wykruszył. pisałem coś o tym ? nie. bo to głupota. pojeździć, pojeździł.

Właśnie montowałem zestaw 72cc i koniki zaworowe nie dosięgają zaworów ? tzn. że trzeba kupić inny mostek ?

jakbyś poczytał zanim sie za to brałes to byś to wszystko miał podane na tacy. a ty masz tylko kolejne koncepcje-zgadywanki i podbijanie watku żeby ktos sie tym zainteresował.
Twój silnik jest rozkminiony na 1000 sposobów już

A co sądzicie o stosowaniu silikonu/masy uszczelniającej na uszczelkę pod głowicę :smiley: ? widziałem jak jeden gościu na youtube tak robił i mówił, że jest poprawnie.Ja osobiście rzeczy które były składane na papier dałem warstwę Dirko-podobno dobra masa uszczelniająca a może macie jakieś inne lepsze silikony ? Jeśli na karterze zauważyłem lekkie wżery to jak je zniwelować tzn. jakim papierem ściernym szorować dla uzyskania najlepszego efektu ?

Nikt nie ma pomysłu ?