Przegląd

Witam, nie chcę zakładać drugiego takiego samego tematu dlatego odkopuje stary.


Ile kosztuje przegląd do skutera, czy trzeba jechać skuterem?
Jeśli trzeba być ze skuterem to na co patrzą, co wymagają itp?

Z góry dzięki. :573:

Mi nie chodzi o serwis, tylko przegląd ( :shock: badanie techniczne) do rejestracji skutera.

Patrico napisał:

Witam, nie chcę zakładać drugiego takiego samego tematu dlatego odkopuje stary.


Ile kosztuje przegląd do skutera, czy trzeba jechać skuterem?
Jeśli trzeba być ze skuterem to na co patrzą, co wymagają itp?

Z góry dzięki. :573:



Przegląd kosztuje 116zł. Raczej musi być on na przeglądzie, najlepiej jak nie pojedzie tam na własnych kołach ( w drodze na przegląd i z przeglądu nie masz OC ani rejki więc przy kontroli policji masz lipton).
U mnie mierzył długość,szerokość,wysokość i tyle. Czasami nic nie robi, a czasami sprawdza czy masz homologacje na wydech.. różnie bywa.

Spróbuje bez skutera załatwić przegląd bo nie mam czym go przewieść.

Wydech seryjny więc nie powinno być problemów.

Bez sqta to chyba tylko po znajomości “załatwić” można.
Przecież żeby zrobili przegląd techniczny to muszą chyba widzieć sqter na żywo a nie, że powiesz że to peugeot sqab, jeździ, pali i tyle…

Kowal, właśnie chodzi mi o znajomości :sunglasses:

Już byłą mowa o takim załatwianiu i sprzętach typu 125/50!! Jeszcze coś o tym i będą warny!

Po znajomości bez przypału zrobisz :smiley: jak pojedziesz ze skuterem i jest jakiś debil to posprawdza czy masz blokady itp. Mi się udało bez skutera, bo kupowałem od takiej firmy która ciągnie skutery z holandii i powiedzieli gdzie zrobie bez problemowo bez skutera przegląd ;). Także jak po znajomości to bierzesz kase i jazda do mechanika, 15-30 minut masz przegląd i możesz rejestrować :slight_smile:

A później wyjeźdza 13 letni dzieciak bez hamulców albo mu koło odpada…
Różnie bywa, ale i takie przypadki są. Moim zdaniem 116zł to placisz za przegląd a nie za zmierzenie wymiarów skutera…