Project Runner Custom Scooter Weekend by DR_Evolution

o co chodzi z tym płaskownikiem który jest wrażony do skrzynio korbowej ? Co to daje ? :slight_smile: przydało by mi się to wiedzieć ^^ To jest te tak zwane Flow ?

JacoPL,
jest to aluminiowa blaszka kierujaca mieszanke w prost do kanałów
do niczego ci się ta wiedza nie przyjmieć bo ju tego nie zastosujesz w motoPrzemas92, tloki ateny nie są takie złe zalerzy od egzemplarza mój jest wyjątkowo dobrej jakości

Co nie zmiania faktu, że te tłoki to loteria :roll:

spoko luz brat :smiley: wystarczy mi wiedzieć po co to jest, wiedzy nigdy za mało … a w praktyce i tak tego nie zastosuje bo nie zajmuje się już skuterami tak bardzo jak wczesniej, ale wiedze zatrzymam sobie :slight_smile:

temat na mi.elochu poszedl do piekieł (666) dobrze ze jest tu jakaś pamiątka, silnika nie ukończyłem bo poprostu w **uj kasy na niego wydałem a i tak niemogłem części dorwać więc szykuje się cos naprawdę nie spotykanego, jak dorwę to co mam na oku zaprezentuje tutaj ale już wsadzone w rame, dodam że pojemnosć jest 3 liczbowa XXXcc :fuckyou2:
w planach jest budowa silnika bardziej znanego nam dodam tyle że obydwa silniki będą dwu cylindrowe :wink: i gabarytowo nie są małe :wink:
(jak coś moderatorzy nie usuwajcie tego tematu bo tutaj będe wszystko aktualizował)

no ja myśle , że będziesz aktualizował , a tak poza tym co zresztą , bo tutaj tak powierzchownie popatrzałem to coś z plastikami robiłęs

silnik pewno od italjeta:P bo chyba nie zainwestujesz w catano mianooo ?

myśle, że wsadzi jakiś silnik od większego skutera po prostu albo pójdzie na całość i wsadzi biegi i conajmniej 125 silnik ;p

aha no plastiki są na gładko zrobione a dokładnie kanapy brak i jest odlew z żywicy cała góra to jeden wielki plastik calutki na gładko jak pomaluje w podklad dam jakieć zdjęcia, poza tym kombinuje jaki płóg zrobić

a silnik będzie 2x cylindry, + 2x kity małossi/polini to jest plan na ten silnik do ktorego mam mniejszy dostęp ale przeróbka na 2x cylki jest banalnie primitywna, aż się sam uśmiałem w jaki sposób można ją wykonać :wink: silnika szukam już od pół roku a potrzeboję 2xkartery i 2x wały co wiąże się z poszukiwaniem za granicą bo w polsce to schodzi zanim pojawi się na allegro… a drugi to już w orginale 2x cyle lecz jakie kolwiek modyfikacje czego kolwiek to wydatek ponad 1000zł więc cylindry do niego będe sprowadzał nie predzej jak pod koniec 2011r ten silnik będzie wsadzony na samym początku w seri do ramy i niech se śmiga… i tak efekt będzie dużo mocniejszy niż na średnim evo, silnik będzie siędział w ramie myslę tak że pod koniec tego roku, silnik od italjeta ma ok 100cc to ten co ja montuje ma pare razy tyle więc to nie italjet :stuck_out_tongue:

DR_Evolutio napisał:

a dokładnie kanapy brak i jest odlew z żywicy



w pizde mi się takie coś nie podoba ale z silnikiem może być ciekawie :D

temat wielka kupa … nic nie aktualizowane, juz kiedyś był ten temat, skasowaliście go, niby spowrotem go założył użytkownik z tymi samymi zdjęciami i zaś lipa !! Ja bym dawno wywalił do kosza!

Jaco ma racje to już kiedyś było , doabra ale niech na razie będzie , tylko blokuje , DR_Evolutio, jak cos pisz do mnie odblokuje