Problemy z forum

Dalej problemy z forum - nie widać napisanych postów. Czy to ktoś ogarnia? Chodzi o prowadzących serwis? Czy tylko kasa z reklamki się liczy?

Witaj Leszku
testy testami - na razie idzie ok ale co do czasu przy wysyłaniu i odbieraniu wiadomości pw jest przekłamanie o 2 godziny , jak jesteście w stanie to poprawić to by było git.

Mario1 napisał:

Witaj Leszku
testy testami - na razie idzie ok ale co do czasu przy wysyłaniu i odbieraniu wiadomości pw jest przekłamanie o 2 godziny , jak jesteście w stanie to poprawić to by było git.

zgadzam sie z Mariuszem -ten element forum nalezaloby poprawic zeby lepiej smigal :)

mam pytanie dlaczego nie mam informacji (cyferki) przy skrzynce pocztowej, że mam nową wiadomość. Nie wiem gdzie mogę o to zapytać więc piszę tu - jeśli nie to miejsce to przepraszam. Wydaje mi się, że na początku tj. kiedy tu się pojawiłam była taka informacja przy skrzynce pocztowej. Uprzedzając dowcipy - zdarza się, ze mam informacje na priv, ale muszę tam zaglądać, bo po zalogowaniu nie widać tego. Trochę to wkurzające dzięki za informację

U mnie działa normalnie. Ciągle jestem Kisiem. Zaczyna mnie to już nawet dziwić - moja niezmienna kisiowatosć.

Jest kilka błędów, ja np nie mogę ogłoszenia zamieścić. Może to rodzaj blokady? :)

1.dlaczego jest przekłamanie w godzinie wysyłanych informacji na priv. pisze o 23 z minutami a wyświetla się że to 21 z minutami.
2. dlaczego nie ma informacji, że jest nowa wiadomość w skrzynce pocztowej - tu na forum, bo na maila przychodzi info że mam nową wiadomość.
3. dlaczego dołączając nowe zdjęcie nie zawsze można dołączyć podpis
4. dziękuję za odpowiedź - oby! pozdrawiam

I ja dorzucę kamyczek do ogródka. U mnie nie otwierają się niektóre zdjęcia w mojej galerii. Jest to dla mnie irytujące, gdyż chciałbym się nimi z Wami podzielić. Zaczynam wątpić, aby ktoś przejmował się naszymi problemami.

dychul napisał:

U mnie nie otwierają się niektóre zdjęcia w mojej galerii.

A próbowałeś je usunąć i przesłać ponownie?
Może po prostu pliki są uszkodzone lub nastąpił błąd podczas przesyłania.

Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable
Guru Meditation:

XID: 2101936943

Varnish cache server

GURU - weź się do roboty a nie zamykaj tematy......

Wyskoczył mi taki komunikat bpbłąd. "Przemieszczasz się zbyt
szybko. Zwolnij troszkę".

Chcesz szybko koledze odpowiedzieć na pytanie - nie możesz :) Masz odpowiedź czemu :)

michal98 napisał:

Wyskoczył mi taki komunikat bpbłąd. "Przemieszczasz się zbyt
szybko. Zwolnij troszkę".

mnie to też często gęsto wyskakuje jak zapiepszam po stronkach , ich serwer nie wyrabia naszych klikań :-))

Ale ja nie umiem wolno ja wszystko robię szybko a skuterem to dopiero zapie...

A ja nie mogę dodać odpowiedzi na poczcie i na cosłychaciu. Denerwujące to jest.