problem z silnikiem kingway 4t 80cc

znam to wszystko. Już przećwiczyłem. Najgorsze że można sie oczytać ile wlezie a i tak trzeba pójść i poeksperymentować
Ale na to akurat lekarstwa nie ma

Zlozylem caly silnik do kupy no i właśnie tu się zaczyna problem chcialem odpalic go ze startera nic... z kopki nic... dopiero po dodaniu gazu zalapal qle gdy poscilem gaz zgasl odpalil po ktoryms razie z gazem .. krecilem magnetem bardzo ciezko tlok chodzi w cylindrze pierścienie zalozylem jak potrzeba i posmarowalem olejem .. powie mi ktos o co tu chodzi ?

za ciasno coś spasowałeś

Jak wkladalem tlok do cylindra bardzo ciężko wchodzil a jak go wyciaglem to porobily mi sie ryski na cylindrze i nw czy to normalne czy zle cos :(

I jak poskrecalem to tak jak mówiłem ze ciezko sie przesuwal po cylindrze po zalozeniu napinacza lancuszka

Witamy w świecie chińskiego badziewia-ja kiedyś zmieniałem m.in. cylinder z tłokiem i pierścieniami na nowy (nie pierwszy raz) i nawet nie odpaliłem.Męczyłem się dalej-a to gaźnik, a to coś.Co się okazało?Komplet przy próbie odpalania... zatarł się.Wsadziłem stary przytarty zestaw i zagadał.Można?Można :)

A pierścienie i tlok dales nowy czy ten stary?