Problem z jazdą - Keeway Hurricane 2007r.

No nie wiem... Mam niby 17.000km na przebiegu, ale prawie wszystkie części były w tamtym roku wymienianie... Linka od gazu? Ale to bym chyba w ogóle nie mógł regulować gazem... (Chociaż faktycznie po jakimś czasie jazdy z regulowaniem czuję jak w pewnym momencie jest ciężej pociągnąć manetką niż np 2 minuty temu). Teraz tylko myślę dlaczego na zimnym kopie na raz a na ciepłym z 10 razy (jak dam mu gaz manetką to kopnie na 5 czasem) no i oczywiście, dlaczego po 20km jedzie max 30km/h :)

Dodam też, że ma bardzo mało mocy... Gdy odpalam go w jakimś rowku, dziurze i daje gaz to bez pomocy moich nóg sam nie ruszy...

Proszę o pomoc :(

Ssanie Ci działa ?

Właśnie, co do ssania nie jestem pewny... Odłączyłem je niedawno, bo myślałem, że pomoże podczas odpalania ciepłego, ale nie zauważyłem różnicy pomiędzy włączonym ssaniem, a wyłączonym... Więc chyba nie działa ;/

jak masz szlaufik od benzyny, do gażnika odłącz go weź strzykawke wstrzyknij z 80ml benzyny i wtedy sprobuj odpalic, jak zassie to znaczy ze ssanie dobre. a jak nie to cos z tym.