Problem z forum...

Odnoszę wrażenie, że moderatorzy za bardzo do siebie wzięli dostosowanie forum do obsługi tabletów. Teraz to wszystko zaczyna przypominać pstrokate menu telefonów z serii Windowa Phone. Tam też kafelek i różnych ikonek jest wręcz nasrane. Forum jest teraz nie tylko nieestetyczne ale przede wszystkim nieczytelne. Na wzrok nie narzekam, a mimo to mam spory problem, żeby połapać się, który post jest nowy. O tym, że co chwila wchodzę na profil użytkownika ostatniego postu za miast w sam post, to już nie wspomnę...

O tym, że co chwila wchodzę na profil użytkownika ostatniego postu za miast w sam post, to już nie wspomnę...

Tak, to wnerwia najbardziej.

Lucku, ja to wiem. Tak sobie żażartowałem, bo się nieco *stęsniłem* za Twoimi wpisami tutaj. ;DDD

I teraz sprawdzę czy jest opcja edycji postów. Jest godzina 12:24.

Nie ma. Czyli mam wszystko gruntownie przemyśleć, zanim to napiszę i kliknę sobie *wyślij*. Rewelacja. ;-)

Poprawka. *DODAJ*. ;-)

Dodałem.

Wcześniej było chociaż widać ile minęło od napisania posta,teraz dupa.

nie rozumiem podejście.

Zamiast POPRAWIAĆ to co ewidentnie jest źle,nieczytelnie, nieergonomicznie, NIELUDZKO wręcz - o czym tu monitujemy...
... to ktoś siedzi i wymyśla nowe kretynizmy w dziedzinie forum. Funkcjonalność coraz gorsza, czytelność zerowa.
Bo sie pasek szary pojawił w co drugim poście i ramka...NO DZIĘKI. Bez tego nie mogliśmy żyć.

Mi tam nowy wygląd pasuje, tylko niech to będzie logicznie uporządkowane. Jeśli chodzi o rubrykę ostatnie dyskusje to ścieżkę do posta na górę, nazwę usera pod avatar, a pod początek posta wstawić datę i godzinę napisania lub upływ czasu od napisania - tak jak było poprzednio.

Seba, to Ty odblokowałeś już dostęp do swoich wpisów tutaj? Fantasmagorycznie. Rzekłbym.
*
Ogólnie, to jest z tym tutaj teraz w dechę. W taką... grobową dechę. Ale i tak jest fajnie. Zajebiaszczo nawet.
*
Nie będę edytował. Nie będę edytował. Nie będę więcej edytował... swoich postów. Ujeeeeeee.

Pisałem o wyglądzie, kastrowanie funkcjonalności nie jest fajne, nigdy ;(

Spory krok wstecz, można było się łatwo zorientować ile jest wypowiedzi - już nie można. Można było zobaczyć kiedy był ostatni wpis - już nie można. Pogięło kogoś? Dodatkowo kompletny brak reakcji na głosy krytyki, ma się wrażenie że gimnazjalista coś sobie wymyślił, niezmiernie z siebie dumny pozmieniał, to co uzyskał w odpowiedzi w żadnym wypadku nie przypomina zachwytów, więc strzelił focha i siedzi w kącie obrażony na cały świat. Litości, zmiany rozumiem, ale to co tu się porobiło, to nie rozwój, a degeneracja.

Ot Damork masz całkowitą rację.. Zamiast sie rozwijać to się uwsteczniamy.
Chciałem teraz na ten przykład dodać zdjęcie.. ILE!!!??? 600kb można dodać?? To ja przepraszam czym mam robić to zdjęcie??? nokią sprzed 10-ciu lat?? Choć i tak było by pewno za duże...

lemonek napisał:

Chciałem teraz na ten przykład dodać zdjęcie.. ILE!!!??? 600kb można dodać?? To ja przepraszam czym mam robić to zdjęcie??? nokią sprzed 10-ciu lat?? Choć i tak było by pewno za duże...

To nie wiesz, że zmniejszając wymiary (rozmiar) zdjęcia zmniejszasz jego objętość?
Nie muszisz pakować zdjęcia o rozmiarach 4000x6000px
Poza tym masz jeszcze takie coś jak kompresor plików JPG, PNG, GIF.....

Może chciał mieć avatarka panoramicznego :)

znowu nie można dodawać obrazków w galerii. Jak klikne *dodaj obraz* to ląduje na głownej Skuterowo.com i w IE i ChrumChrumChrom

mógłby mnie ktoś odblokować? 3 x wpisałem złe hasło i nie mogę wejść na stronę jednoslad.pl i forum. W ogóle nie otwiera się strona. I tak już od ponad 12 godzin. Teraz piszę z internetu komórkowego…

nie jesteś zablokowany

Ale chyba moje IP jest zablokowane, bo z laptopa nie otwiera się w ogóle forum a z komórki przez sieć komórkową bez problemu