Problem po wymianie olejów 4T - !Pomocy!

Ale jak myślicie to może być wina paska ?
spróbuje jutro zobaczyć jak to wygląda, może jeszcze dziś mi się uda..

Tak myśląc logicznie, to gdyby pasek się ślizgał, silnik powinien mieć wysokie obroty ale nie przekazywałby momentu na koło, więc takie mulenie i gaśnięcie chyba nie od paska. poza tym przy 1400km pasek już by poszedł??? to chyba z gumy od majtek musiałby być. mój pasek ma 14000km i jeszcze jest jako tako

No te chinole do wszystkiego zdolne, więc co powinienem zrobić, sprawdzić ? ;

Co jest panowie na prawdę nie macie pojęcia o co chodzi ? :(
Chyba niestety jednak bedę musiał oddać skuter do mechanika.

masz moje gg 1736164. jestem mechanikiem, pracowalem w serwisie skuterow w Warszawie, jak nie pomoge przez gg to przyjade i obejrze.

mialem chinczyka 3 lata i wiem do czego sa zdolne :P


Mam ten sam problem, lecz ja wymieniłem tylko silnikowy i zaczęło mi paliwo ciec z gaźnika i zamulony jest jakiś..;/ Olej motul 10w40 jak dobrze pamiętam do 4t :)

I powiem wam, że też mi nieraz zgaśnie i nie moge już go odpalić. Albo jak odpale i zgasze to już nie moge odpalić.

Napisałem już jak by co :)
piszę bo może masz zaznaczoną opcje 'nie pokazuj wiad. od nieznajomych' :)

A mi może ktoś doradzi co robić ?

Świeca ?

Miałem to samo po wymianie oleju. Kręciliście silnikiem żeby cały olej ściekł z układu?

Cały olej nigdy nie ścieknie, nie ma takiej fizycznej możliwości
Musiałbyś rozebrać silnik aby się wszystkiego pozbyć.
Wystarczy że sobie postoi pół godzinki po jeździe

Kręcąc silnikiem bez odpowiedniej ilości oleju dasz jedynie zarobić importerowi części i mechanikom
W chińczykach głównym powodem ich niesprawności jest osoba obsługująca, w następnej kolejności jakość podzespołów.

Problemy z paleniem przeważnie wynikają z zapuszczonego gaźnika(osady) i zaworów w głowicy.

Witajcie, odebrałem skuter 3dni temu z serwisu!
Działa, mechanik powiedział,że sprzęgło jest do wymiany,że było,aż fioletowe..