Prawo jazdy: kategoria AM. Kogo Ominie?

ciekawe czy bedzie zdawanie w szkole :stuck_out_tongue: bo rok temu bylo w maju oby bylo a jak nie to gdzie mozna zdac jak nie w szkole?

A możemy przenieść się z tą dyskusją na forum?

jak mozesz daj link dio forum bo jest nowy

gdzie mam pisac/;p

Mam do was szczere Pytanko mam Kartę motorowerową od 2 lat. I według tego tak przypuszczam będę mógł ją wymienić na prawo jazdy kategorii “AM”. wynika tak z {Art 117. 2} Czy dobrze wnioskuję proszę o odpowiedz

Dobrze wnioskujesz. Chyba, że wcześniej skończysz 18 lat.

Raczej nie skończę bo w tej chwili ma 14. Dziękuje za pomoc

Ale bez zdawania dodatkowych testów tylko opłata i wymiana

Opłata + wymiana http://www.skuterowo.com/forums/topic/prawo-jazdy-am-na-skuter

Wynika z tego , że mnie ominie. Mam już ponad 18 lat. Nie da się ukryć. Chociaż wolałbym nie mieć 18 lat… Vojtek

Czyli kartę motorowerową trzeba będzie wymienić na to prawo jazdy czy będzie można ? Bo nie wiem dokładnie ;/

W lutym 2011 będę miał 18 lat. Czy ta ustawa zacznie mnie obowiązywać? Proszę o szybką odp.

Ominie. Wyraźnie jest napisane.

A jak jest z tą kartą motorowerową będzie trzeba ją wymieniać ? Z góry dzięki za odp. Pozdrawiam

jak ustawa wejdzie w życie i bedziesz miał karte motorowerową ale nie skonczysz 18 lat to bedziesz musiał wymienic karte na prawko AM oczywiscie za opłata bo w tym kraju nie ma nic za darmo (przynajmniej ja tak to zrozumiałem)

A czy będą jakieś testy ?? czy tylko opłata ??

Jak można to odpowiadać na PW Z góry dziękuje.

ja mam 19 lat to tesz mósz robić prawko na skuter odp

nie.

Np. ja nie robiłam karty w szkole bo by mnie niczego nie nauczyli, no i dla mnie jest chore, że tylko osoby nieletnie muszą mieć takie uprawnienia. Każdy, kto kieruje jakimkolwiek pojazdem powinien mieć uprawnienia, ponieważ większość z nich nie ma zielonego pojęcia o przepisach. Takie jest moje zdanie. Przez ludzi, którzy nie znają przepisów często giną niewinne osoby. Oczywiście nie tylko tych, co jeżdżą skuterami. Pozdrawiam