Porady

Silnik AC w S9 jest taki sam jak ma Vitality. Jak mówiłem, w mieście na ogół lepiej powietrzak, zresztą jak będziesz normalnie jeździł po kilkadziesiąt kilometrów "na raz" maksymalnie, to szansa przegrzania jest znikoma w sprawnym skuterze.

A co sadzicie o S8? Jest wiekszy od S9 i rowniez ladnie wyglada. Z tego co sie orientowalem posiada chlodzenie tylko powietrzne ale o tym juz pisalismy. Wizualnie bardziej mi lezy aczkolwiek nie widzialem na zywo S9 sport. Czy wiecie moze czy S8 i S9 maja rowniez nawiem powietrza na nogi i podgrzewane manetki? Napewno minusem jest mniejsza moc ale z drugiej strony to mniejsze rowniez spalanie chociaz to i tak niewiele w poownaniu do samochodow. Pozdrawiam

Ale Kymco Super 8 masz też 2T http://kymco1.webd.pl/?page_id=430
Wymienione przez Ciebie S8 i S9 nie mają nawiewu ani podgrzewanych manetek.

W piatek rozmawialem ze sprzedawca min Kymco i zapewnieal mnie ze ktorys model ma nawiew ale zapomnialem o jakim mowil. Napewno to byl super ? . Moze chodzilo o wersje sport. Pamietam ze rowniez czytalem o takiej wersji z namuchem ale nie moge przypomniec sobie gdzie to czytalem. Wiem ze co kraj to obyczaj i w niektorych sa dostepne np modele z LC a w niektorych nie. Moze ktos podac link do strony z wersja sport ale 2010 lub 2011 rok produkcji.

To był Bet&Win.

:-)Zgadza sie. Wiec w natloku pytan pominalem informacje ze to Bet&Win. Poczytam troche o nim ale Super8 chyba ladniej sie prezentuje. A jakie Wy macie informacje odnosnie tego skuterka? Co Waszym zdaniem zasluguje na uwage? Bet.. sport czy Super8 lub9?
Pozdrawiam

Super 8 -do wyboru ekonomiczne 4T oraz żwawsze 2T
Super 9 - sportowy, szybki, wygodny dość, aczkolwiek w AC bym go nie kupił
Bet&Win -turystyk, wolniejszy od S9, ale też szybki dość i najwygodniejszy raczej, najcięższy

Osobiście, jako ekonomiczny żadnego bym nie wziął :D A jak już do szybszej jazdy, to raczej Bet&Win-który z kolei do miasta nie będzie zbyt dobry.Do miasta z Kymco bym osobiście wziął Agility lub ZX.

Super. Dziekuje za kolejne rady. W zasadzie pokrywaja sie z moim zdaniem. Dotychczas ogladalem i czytalem o S9. Bet&Win nie bralem pod uwage ale kolejne chwile zamierzam poswiecic w pochlanianiu informacji o nim i opini. W zasadzie wylozyliscie mi Panowie wszystko co laikowi( konkretnie mnie) potrzebne do dokonania wyboru wg okreslonych przezemnie kryteriow. Na poczatku sklanialem sie do skuterow sportowych o niewilekich gabarytach ale to tylko dlatego ze nie dane bylo mi ich ogladac na zywo a i sugestie do czego i gdzie beda uzytkowal skuter bardzo pomogly mi w wyborze i odpowiednim poszukiwaniu. Obecnie ma nadzieje ze pozostanie mi rozegrac wszystko logistycznie i wykazac sie zdolnosciami do negocjacji ze sprzedajacym. Dziekuje za pomoc. Napewno polece Wasz ( Nasz) portal innym zainteresowanym. Pierwszym napewno bedzie moj Szwagier. Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje. Wybor poda na S8, S9 lub B&W sport. Jakby ktos mial jakies sugestie to kazda opinia mile widziana. Szerokiej.
Ps. Jak sie pozdrawiaja Skuterowcy? :wink:

Dzięki za pochwalenie Nas, z góry też dzięki za "ściągnięcie" nowych użytkowników na stronkę :D Skuterzyści teoretycznie pozdrawiają się tak, jak motocykliści (machnięcie, podniesienie ręki), ale np. w Polsce nie jest to zbyt często spotykane.W Danii-nie wiem :)

Jak nie jest... Ja jak narazie każdego pozdrawiam i trzy osoby tylko nie odmachały...